Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Na Čeladné bude i Ross Fisher

06.08.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jeden z nejlepších hráčů Evropy a nedávný vítěz 3 Irish Open – Ross Fisher – potvrdil start na Czech Open 2010 v Prosper Golf Resortu Čeladná.

 Angličan Ross Fisher patří v současnosti k nejlépe hrajícím profesionálům na European PGA Tour. Potvrdil to před týdnem na turnaji 3 Irish Open, který vyhrál. Vynikající byl především jeho výkon ve druhém kole, když atakoval hranici 59 ran. Nakonec zvítězil o dvě rány před Padraigem Harringtonem. Bylo to jeho čtvrté vítězství na evropské profesionální sérii.

 Minulý rok prokázal své kvality, když na Volvo Match Play Championship porazil Američana Anthonyho Kima 4&3 ve finále. V roce 2008 pak při svém druhém vítězství v kariéře nechal za sebou Sergia Garcíu o sedm ran. K profesionálům přestoupil v roce 2004 a jeho první vítězství přišlo o tři roky později. Od té doby prokazuje stabilní formu – vždy alespoň jednou v sezóně zvítězil.

 Devětadvacetiletý letý Ross Fisher bude na Czech Open patřit mezi velké favority na vítězství. Jeho největšími konkurenty budou Miguel Angel Jiménez, Nick Dougherty, Niclas Fasth, Soren Kjeldsen či Simon Dyson.

 Ve startovní listině nechybí ani jméno Darrena Clarka. Vynikající severoirský hráč, který má funkci asistenta kapitána Colina Montgomerieho pro nadcházející Ryder Cup, bude ozdobou turnaje. Stále se pak jedná o účasti „irského komanda“ – Padraiga Harringtona a Graema McDowella.