Na Albatrossu proběhl 4. turnaj Golf.cz Tour

06.08.2013 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Čtvrtý turnaj v rámci Golf.cz Tour proběhl na nejkvalitnějším hřišti v ČR na Albatrossu. Již tradičně provázelo hráče celým turnajem krásné počasí a tak nebyla nouze o skvělé výsledky. Vraťme se ale na začátek dne. Od osmi hodin se hráči začali pomalu sjíždět do resortu, kde u vjezdové brány dostali tašky s letáky našich partnerů a dárky např. golfové míčky a kvalitní juice od Rauch. Před klubovnou již čekaly nedočkavě hostesky, aby mohli hráče zaregistrovat a mohli nabídnout svačinu od partnera Fresh Cube, vody od PlayGolf a juice již zmíněné společnosti Rauch.

Hráči také mohli přispívat na Nadační fond Pink Bubble, který podporuje dospívající děti po léčbě rakoviny.  Za přispění se mohli hráči zúčastnit trouble shotu po hře, kdy se museli trefit přes připravený banner 2x1m do chippovací sítě.

Na hráče čekalo hned několik doprovodných programů a vložených soutěží. Pro hráče byl na jamkách připraven catering od společnosti Abaris,  chutnávka vín od společnosti Chytravina.cz a káva Lavazza. Na buggy se rozváželo portské víno z Chytravina.cz a alkohol Whisky a Bushmills od Freebar.

U longest drive nemohlo chybět měření odpalů a díky partnerovi Garmin jsme věděli na metr přesně, jak dlouzí byli jednotliví hráči. Každý měl možnost vyzkoušet novinku od společnosti Garmin, která vypadá jako hodinky, ale je to měřič vzdálenosti.

Vložených soutěží bylo hned několik. Tradiční longest drive a nearest to the pin. Partnerem logest drive je All4Golf. Vítěz nearest to the pin si odnesl ubytování na dvě noci pro dvě osoby v rakouském Seefeldu od agentury Help. Následovala Vychlazená jamka, kdy hráč, který zahrál birdie na vybrané jamce, dostal pivní koš od Pivní Mozaiky. Dále super nearest to the pin, který spočívá v tom, že se bere v úvahu pouze míček ve vzdálenosti maximálně na délku putteru od jamky. Vítěz si odnesl lahev vynikajícího vína od Chytrá vína. Opět se hrála také vložená soutěž Nearest of the flight. Hráči při této soutěži „bojovali“ proti sobě, protože hráč, který se trefil nejblíže jamce a nemusel být ani na greenu, se mohl těšit na lahev sektu (doufejme, že se podělil i s ostatními hráči :)).

Poslední vloženou soutěží na turnaji byl trouble shot na podporu Nadačního fondu Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem a dospívajícím. Soutěž se hrála před vyhlášením výsledků turnaje. Hráči po přispění 25Kč za jeden odpal, se snažili trefit do připravené bedny na fairwayi, jejímž partnerem byla společnst G2Server. Pro vítěze byla přichystaná cena od AudioPro a to sportovní sluchátka v hodnotě 2.500,-Kč. Vybrala se krásná částka 3 925,-Kč. Děkujeme!

Po odehrání všech pokusů na trouble shotu se přešlo k vyhlášení všech výsledků a opět jsme oceňovali prvních 5 hráčů v každé kategorii. Ceny hráčům předávala za Nadační fond Pink Bubble Renáta Němcová.

Děkujeme všem hráčům za účast, za skvěle připravené hřiště a budeme se těšit na další turnaj, který se bude konat 29.8. v Mladé Boleslavi.

Výsledky turnaje:

Kategorie HCP 0 – 18:
1. místo – Karel Bárta
2. místo – Dušan Samek
3. místo – Lucie Antonsonová
4. místo – Pavel Suchánek
5. místo – Jiří Král

Kategorie HCP 18,1 – 36:
1. místo – Jaromír Hájek
2. místo – Pavel Kočka
3. místo – Adam Jurča
4. místo – Pavel Vodička
5. místo – Petr Sobotka

Kategorie HCP 37- 54:
1. místo – Horst Siegl
2. místo – Pavel Smažík
3. místo – Petr Suchánek
4. místo – Bedřich Vít
5. místo – Lenka Kahalová

Vložené soutěže:
Longest drive muži: Martin Dvořák, 235 metrů
Longest drive ženy: Antonsonová Lucie, 195 metrů
Nearest to the pin: Vlastimil Jarolím
Super Nearest to the pin: Karel Bárta
Vychlazená jamka: Karel John
Trouble shot: Karel John