Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MYGOLF JE TADY.

07.09.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Mnozí si vzpomenou na loňské internetové stránky golfové ligy. Každý hráč mohl sledovat své osobní herní údaje, odehrané turnaje a statistické hrátky se svými výsledky, zpracované na základě dat z federačního serveru. Nová verze tohoto osobního průvodce golfisty je zde. Lepší, větší, silnější. Vyzkoušejte myGolf, stojí to za to …Praha, 6.9.2002 – Společnost CT Group vedená Janem Loužeckým, spolu s Alanem Babickým, který je autorem analytické a metodické části projektu, vytvořila a zrealizovala internetový projekt myGolf, od kterého si autoři slibují přispění k rozvoji kvality hry široké základny golfistů v České republice.
Dne 6.září 2002 byla slavnostně spuštěna verze 1.0 projektu myGolf, který nabízí všem zájemcům (i coby ryzím amatérům) možnost skutečně profesionálního přístupu ke své golfové hře a práce na ní.

Projekt myGolf je založen na sofistikovaném způsobu analýzy klíčových parametrů herního projevu a výkonu golfisty. Jedná o automatizované sledování, zpracování a vyhodnocování kvalitativních parametrů herního projevu, které mají menší nebo větší vliv na skóre na jamce. myGolf jen připraven pro rutinní používání hráči s libovolnou výší handicapu ? jak pro špičkové hráče a profesionály tak i pro úplné začátečníky.

Golf prodělal za posledních několik desítek let prudký vývoj a to především po stránce analýzy hry a následné strategické přípravy co trénovat a jak hrát. Dříve nebo později se každý golfista, který chce hrát co nejlépe, dostane do fáze, kdy začne zamýšlet nad jednotlivými aspekty své hry. Švihová a úderová technika není jedinou a postačující podmínkou kvalitních a stabilních výkonů. MyGolf je v tu chvíli optimální tréninkovou pomůckou na všech kvalitativních úrovních.

Počet zasažených fervejí a grýnů v regulaci, počty puttů, schopnost zachránit par z písku i odjinud, mentální odolnost po právě zahraném špatném výsledku na jamce a několik dalších jsou základními stavebními kameny kvalitní analýzy hry hráče na jakékoliv úrovni. myGolf nabízí všechny tyto hlavní parametry a ještě několik dalších v nejrůznějších úhlech pohledu a to přehledně početně i graficky zpracované pro hru v tréninku i na turnajích. Zadávání výsledků z odehraných turnajů a údajů o znormovaných hřištích probíhá automaticky, neboť celý systém je napojen na server ČGF.

Internetová aplikace myGolf je umístěna na adrese mygolf.cz. Základní cena jedné uživatelské licence je 1680 Kč na dobu dvanácti měsíců od registrace. Ceník myGolf nicméně nabízí i ceny modifikované pro studenty a mládež, rodinné licence a skupinové licence.

Používání aplikace myGolf je až do konce září poskytováno zdarma. Do konce října platí pobídková sleva ve výši 25%.

V současnosti je každý člen ČGF registrován na myGolf.cz pod svým registračním číslem. Pro vstup do "registrované" části aplikace je třeba použít heslo, kterým je až do konce září rodné číslo hráče v desetimístném tvaru bez lomítka (např. rrmmdd0123).

Kontakty:
Ing. Alan Babický, MBA, alan.babicky@mygolf.cz
Dr. Jan Loužecký,CSc., jan.louzecky@ctgroup.cz

[Gallery not found]