Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Muži GC Erpet a ženy GC Praha mistry ČR družstev na simulátorech

20.02.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Osmé mistrovství České republiky družstev na Full Swing Golf simulátorech proběhlo o víkendu 19. – 20.2. v pražských indoorech Čechie a Erpet. Kvalifikace se odehrála v Čechii i Erpetu, finále letos připadlo na Erpet. Hrálo se na hřišti Dorado Beach. V mužské kategorii získalo mistrovský titul družstvo GC Erpet Praha. které porazilo ve finále GC Štiřín. V ženské kategorii zvítězily ženy GC Praha, které ve finále zdolaly obhájkyně titulu, ženy GC Erpet Praha.Titul z loňského finále v Čechii obhajovali muži GK Líšnice a ženy GC Erpet Praha.
Z páteční kvalifikace hrané v obou indoorech vzešlo osm mužských a čtyři ženská družstva. V mužské soutěži postoupil GC Praha přes GK Čechii, GC štiřín přes GC Divoká Šárka, GC Karlštejn vyřadil obhájce GK Líšnice a GC Erpet Praha postoupil přes GC Konopiště.
Největším překvapením osmifinálových zápasů bylo vyřazení GK Čechie „mládežnickým“ týmem GC Praha 2:1. Ota Kadavý a Tadeáš Trojan zvítězili na dvojicí Martin Peterka, Viktor Skalle a Martin Pospíšil porazil naší současnou dvojku Romana Svobodu. Nejmladší z motolských, Michal Pospíšil, podlehl Petru Kratochvílovi.
Motolští však nasazené tempo neudrželi a v semifinále podlehli družsvu GC Štiřín 1:2, které se tak stalo prvním finalistou. Druhým finalistou se stal GC Erpet, který vyřadil GC Karlštejn jednoznačně 3:0.
Finále Štiřín Erpet bylo jednoznačné. Domácí hráči Erpetu nedali Štiřínským šanci. V deblu Jan Šaroch s Dominikem Hartem vyřadili dvojici Tomáš Malec, Tomáš Maštalíř; v singlech porazil Petr Němeček Jakuba Maštalíře a Martin Bešta Patrika Kupce.
V boji o bronz porazil GC Karlštejn GC Praha 2:1

V ženské soutěži postoupily do finále ženy GC Praha přes GK Čechie 2,5:0,5 a GC Erpet Praha přes GK Líšnici 2:1.
Ženské finále pro sebe získaly ženy GC Praha poměrem 2:1.

Z archivz Golf.cz :    

2004
   
2003