GC Erpet Praha - vítěz Extraligy 2013

Pohár mistrů evropských zemí, Aroeira, Portugalsko
(24. – 26.10.2013, časový posun -1 hodina)

Sobota – 2. kolo
V druhé a posledním kole hrál opět Cyril Cejnar  (+3) a skončil na 25. individuálního pořadí. Dalibor Hudák skončil na 42. pozici (+11), Aleš Procházka na 63. místě (+20).
Mistrem Evropy družstev se stal portugalský tým GC Vilamoura (-4). GC Erpet Praha skončil na 18. místě (+11) za polským Toya GC (+8) a před slovenským GC Welten (+12).

Pátek – 1. kolo
Nejlépe  z Čechů dnes hrál Cyril Cejnar a je na 30. pozici individuálního pořadí (+4). Dalibor Hudák je na 47. pozici (+7) a Aleš Procházka na 65. místě (+12). Družstvo Erpetu je na 18. místě (+11).
V čele individuálnícho pořadí je Holanďan Robbie Van West (-3). V družstvech vede portugalský  GC Vilamoura (-2).

Čtvrtek – 1. kolo
První kolo bylo pro nepřízeň počasí zrušeno.

Vítězný tým Extraligy Golf Club Erpet Praha reprezentuje Českou republiku na Poháru mistrů evropských zemí v Portugalsku. V Aroeira GC se představí Cyril Cejnar, Dalibor Hudák a Aleš Procházka. Nehrajícím kapitánem je Bedřich Bort. Tříkolového turnaje se účastní dvacet čtyři národních týmů. Každé kolo se započítají dva nejlepší výsledky týmu.

Odkazy: … GC Aroeira Hřiště na satelitní mapěGC Erpet Praha

Počet přečtení: 1 579