Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Mrůzek: Hraj, co nejlíp! A snad z toho něco bude…

22.04.2016 | Taťána Belšánová | publikováno v rubrice Interview, Novinky, Rozhovory
A A A

Mruzek850Jednatel promotérské společnosti Česká 1 Pavel Krenk na tiskové konferenci představil dva nadcházející turnaje, které se za účasti českých profíků budou v dubnu a v květnu konat na liberecké Ypsilonce.

Akce se zúčastnil i Filip Mrůzek. Nejúspěšnějšího českého profesionála sužovaly na turnaji Open Madaef problémy se zády a z děleného druhého místa se propadl až na konečné 16. místo. Dalšího turnaje v marocké Mohamedii se proto ani neúčastnil.

„Tři dny jsem chodil na různá vyšetření a teď už můžu říct, že je to lepší,“ říká Mrůzek poté, co byl donucený se hry na týden vzdát. „Nejspíš to byl nějaký svalový problém. Teď doufám, že na Ypsilonce už budu zpět ve formě,“ dodává golfista.

A jak se čtyřiadvacetiletý hráč připravoval na novou sezonu?

„Příprava začala v prosinci, kdy jsem trénoval s tátou. Mám za sebou sedm turnajů, v květnu mě čeká Challenge Tour v Turecku.“

Koncem května se zároveň bude hrát D+D Real Czech Challenge na Kunětické hoře. Zatím není jisté, jestli se i Mrůzkovo jméno bude vyskytovat na startovací listině. „Řídím se heslem: hraj, co nejlíp a snad z toho něco bude,“ uzavírá Filip Mrůzek.