obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Open de Portugal – Mrůzek 68 na závěr

11.05.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
MruzekFilip43

Filip Mrůzek

European Challenge Tour – Open de Portugal, Portimao, Algarve, Portugalsko (11. – 14.5.2017, časový posun -1 hodina)

Neděle – 4. kolo
V posledním kole se Filip Mrůzek vrátil do  správných čísel. S Portugalskem se rozloučil výkonem o deset ran lepším než v předchozím kole. Stejně jak v prvním kole hrál 68 ran, šest birdie a jedno bogey, pět pod par. Jeho celkové skore je -5 a stačí na 48. místo (-5).

Zvítězil Angličan Matt Wallace (-21) před Američanem Julianem Suri (-18), a Francouzem Matthieu Pavon (-16).

 Leaderboard

.

MruzekFilip_13042017_20

Filip Mrůzek

Sobota – 3. kolo
Po skvělých výsledcích Filipa Mrůzka v prvním a druhém kole přišla studená sprcha: 79 ran, +6. Začal double bogey na druhé jamce, smazal ho až dvěma birdie na sedmičce a devítce. První devítku ještě došel v paru. Skore kola +6 vyrobil v druhé devítce čtyřmi bogey a jedním double bogey. Škoda přeškoda, náš nejlepší hráč propadl výsledovkou o mnoho desítek míst a v dohrávaném kole je v sedmé desítce pořadí (E).

 V čele se suverénně drží Angličan Matt Wallace. Na 14. jamce má skore -17.

.

MruzekDedek

Filip Mrůzek a Petr Dědek

Pátek – 2. kolo
Filip Mrůzek hrál i v druhém kole pod par, 72 ran, jednu pod. Do skorkarty zapsal čtyři birdie a tři bogey. S celkový skore -6 je na 19. místě a s rezervou projde cutem.
Petru Dědkovi se hra rozpadla. Startoval z desátého odpaliště a hned v první devítce zahrál šest bogey. Druhou devítku zahájil birdie, ale na 15. zahrál double bogey a na 16. jamce triple bogey. Dohromady 83 úderů a celkové skore +12. Dědek je daleko od hranice cutu a v turnaji končí.

V čele výsledkové listiny je Angličan Matt Wallace, který je má na dvanácté jamce skore -16.
Druhé kolo se pro tmu nedohrálo, dohrávka odstartuje v sobotu v 8:00 místního času.

Leaderboard

.

MruzekDedek

Filip Mrůzek a Petr Dědek

Čtvrtek  – 1. kolo
Čeští hráči startovali po obědě a hra byla v 15:30 místního času pro bouřku a blesky přerušena. Plný počet jamek měla čtyřicítka hráčů. První kolo se dohrávalo  pátek ráno, v 8:30 místního času.
V dohrávce přinesl Mrůzek skvělých šest birdie a jediné bogey. Výsledek 68 ran ho posadil na 10. místo.
Petr Dědek hrál 75 ran. Po první kole byl na 131. místě (+3).

V čele jsou po prvním kolem Angličan Matt Wallace s rekordním skore -10. Na druhé pozici je Němec Sebastian Hessel (-9).

.

.

MruzekDedek

Filip Mrůzek a Petr Dědek

Úvod
Hráči Relmost Pro Golf Teamu Filip Mrůzek a Petr Dědek ml. se účastní otevřeného mistrovství Portugalska. Uskuteční se v Morgado GCC, severně od přístavu Portimao.
Čtyřkolový turnaj proběhne od čtvrtka 11. do neděle 14. května. Účast českých hráčů na turnaji nejvyšší evropské úrovně  je možný díky hracím kartám, které má k dispozici Relmost, pořadatel turnajů European Tour a Challenege Tour v České republice.

Hřiště Morgado má par 73 a délku 6.399 metrů. Hřiště je ploché, má široké ferveje, ovšem poseté velkým množstvím bunkerů.

Odkazy:     G&CC Morgado     Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje

.