Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mobilní verze Online Golf Scorecard

27.08.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Detailní evidenci golfových výsledků a jejich následnou analýzu již 4. rokem bezplatně nabízí internetová aplikace Online Golf Scorecard. Nyní svým uživatelům nabízí navíc přístup přes mobilní telefon a hned několik dalších užitečných novinek a zajímavých vylepšení.

Hráčům je od letošního srpna k dispozici mobilní verze aplikace.
Mezi funkce, které jsou  přes mobilní telefon uživatelům přístupné, patří zadání výsledků hry s následným výpočtem základních statistik (počet ran, stable ford bodů, puttů). Uživatel může mimo jiné snadno získat kontaktní informace o hřišti nebo si vypočítat hrací HCP na kterémkoliv hřišti, které je v aplikaci uloženo – v tuto chvíli jsou to všechna hřiště v ČR a SR a 150 zahraničních.
Informace o hříštích a výpočet hracího HCP jsou volně k dispozici všem uživatelům aplikace, zadání herních výsledků registrovaným. 
Adresa, kterou stačí zadat do prohlížeče v telefonu, je
http://mobil.tin-cup.net/

 

 Pro uživatele aplikace i ostatní návštěvníky stránek je připraven nový přehledný seznam golfových hřišť. U každého hřiště uživatel nalezne veškeré kontaktní informace, GPS souřadnice, odkazy na internetové mapy a satelitní pohled na hřiště skrze Google Maps. Přímo ze stránky je možné si také vytisknout score kartu pro sebe nebo pro celý flight a zadat výsledek odehrané hry.

Aplikace Online Golf Scorecard nově nabízí při přidávání nové hry hráčova „oblíbená hřiště“, takže při zadávání výsledku odehrané hry stačí k  doplnění jedno rychlé kliknutí. Radost návštěvníkům stránek udělá i na Google Maps připravený přehled v aplikaci uložených českých
(
http://maps.google.com/maps/ms?hl=cs&ie=UTF8&msa=0&msid=103543375523419640230.00044017b5abb16c9b814&z=7&om=1
a zahraničních golfových hřišť
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=cs&msa=0&msid=103543375523419640230.0004402a5d627f185a0a8&z=3&om=1) a aktuální informace o přenosech golfových turnajů na ČT4 a jiných sportovních TV.

I když velmi neradi, chceme informovat, že bohužel došlo k nepříjemné události a aplikace Online Golf Scorecard se stala předmětem plagiátorství. Jeden český subjekt použil naší aplikaci, kterou jsme 3 roky vyvíjeli, kompletně okopíroval včetně naprosto totožné funkcionality, grafických prvků a většiny textů.

Fakt, že si plagiátor ze všech aplikaci na Internetu vybral právě tu naší, rozhodně svědčí o její kvalitě. Přesto jsme již proti tomuto subjektu podnikli právní kroky. Golf je synonymem etikety, čestného přístupu a etických pravidel vůbec a proto nás moc mrzí, že se do golfového prostředí dostává chování, které je tomuto pravým opakem.
 

Online Golf Scorecard [www.tin-cup.net]
Marek Havlíček
marek.havlicek@tin-cup.net

O aplikaci Online Golf Scorecard [www.tin-cup.net]

Online Golf Scorecard je bezplatná internetová aplikace, která umožňuje golfistům již od roku 2005 ukládat golfové výsledky  a následně je analyzovat. Je přístupná každému golfistovi – stačí se zdarma registrovat a začít ukládat své golfové výsledky.

Aplikace umožňuje ukládat si veškeré uživatelem odehrané výsledky. U každého odehraného výsledku se automaticky počítá:
    * celkový výsledek
    * stable ford body
    * putty
    * fairwaye v regulaci
    * greeny v regulaci

Aplikace nabízí rozsáhlou statistiku jedné hry nebo všech vašich her dohromady. Statistika obsahuje:
    * nejlepší výsledek zahraný za vybrané období
    * počet odehraných kol a jamek
    * průměrné výsledky – na jamky, na hry atd.
    * informace, jak si vedete na odpališti
    * informace, jak si vedete na pláži
    * informace, jak si vedete na grýnu – počet puttů, průměrné putty

U vybraných údajů ve statistikách jsou k dispozici přehledné grafy.