MMČR seniorů Karlovy Vary 2014

27.08.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

ČGF – Mezinárodní mistrovství ČR seniorů, Karlovy Vary (26. – 28.8.2014)

Čtvrtek – finálové kolo
Mezinárodním mistrem České republiky seniorů se stal Rakušan Erich Haunold (+25) Vedoucí hráči Pavel Pilip a Zdeněk Polavka poslední kolo pokazili a svůj náskok ztratili.  Polavka hrál o 7 ran hůře, Pilip o 13. Národním mistrem seniorů se stal Kosmas Iliadis, který dělil druhé místo s Chorvatem Vukadinem (oba +28)..

Mezinárodní mistryní České republiky seniorek se stala Anna-Marie Zemplinerová (+32). O šest ran porazila druhou Pavlu Přibylovou (+38). Třetí místo obsadila Věra Hesová (+44).

V kategorii superseniorů dominoval Němec Jens Harder (+25). Od druhého Jaroslava Haneka (+46), který se stal Národním mistrem, ho dělí 21 úderů.

Kategorii supeseniorek ovládla Vlasta Peterková (+52) před Holanďankami Van Bergen (+61) a Van Deijk (+73)

Konečné Top 5:

Kompletní výsledky

Středa – 2. kolo
V kategorii seniorů se o první místo dělí stejní hráči. Zdeněk Polavka a Pavel Pilip hráli shodně 78,80 a se skore +14 vedou kategorii.
V kategorii seniorek se vedení ujala Amara Zemplinerová (-19). 
Supersenioři jsou jednostrannou záležitostí Němce Jense Hardera (+20), který si kráčí pro další titul . V kategorii superseniorek se na prvních místecj nioc nezměnilo, dále vede Vlasta Peterková (+39)

Top 5 druhého kola:

Úterý – 1. kolo
V kategorii seniorů i seniorek se dělí o první místa dva hráči. Seniorskou kategorii vedou  Zdeněk Polavka a Pavel Pilip (oba +6). Kategorii Seniorek vedou Anna Dzurenda aAnna-Marie Zemplinorové se shodným výsledkem +9.
V kategorii Superseniorů první místo sdílejí Němec Jens Harder a Jaroslav Hanek (oba +11). Kategorii Supeseniorek  vede Vlasta Peterková (+19).

Top 5 prvního kola:

 

Mezinárodního mistrovství ČR seniorů ve hře na rány se účastní 130 hráčů a hráček z 11 zemí. Přijeli hráči z Německa, Rakouska, Chorvatska, Polska, Švýcarska, Nizozemska, Slovenska, Belgie, Norska a USA.
V Karlových Varech  bude hrát 82 seniorů nad 55 let, 27 seniorek nad 50 let, 14 master seniorů nad 70 let a sedm master seniorek nad 65 let.

>Loni zvítězili Gianluca Bolla a Anna Dzurenda v seniorech a Jens Harder v superseniorech.

Odkazy: GR Karlovy VaryHřiště na satelitní mapěStránky mistrovství

 

.