obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

MMČR středoškolských družstev 2017

24.03.2017 | Alan Babický - Ingolf | publikováno v rubrice Novinky
A A A
A_Pohar

Vítězové 2016

Mezinárodní mistrovství ČR středoškolských družstev 2017

V úterý 30. května 2017, se na hřišti GR Mstětice uskuteční 11. ročník PB Středoškolského poháru. Jedné z vrcholných domácích akcí juniorského a akademického golfu udělila loni Česká golfová federace právo užívat titul Mezinárodní mistrovství České republiky středoškolských družstev, a tak se hraje jeho druhý ročník. Nad soutěží drží záštitu i Český olympijský výbor.

Denní program tradičně zahajuje slavnostní nástup všech družstev a česká státní hymna. Na letošní rok je připraveno velké překvapení.

Formát PB Středoškolský poháru neklade nároky na celkové skóre jednotlivce, ale na souhru týmu. Družstva hrají systémem na rány bez vyrovnání. Na každé jamce se hodnotí 2 nejlepší výsledky dosažené družstvem. Duchovní rodiče projektu, PhDr Dana Čapková, zřizovatelka spolupořádající školy a Alan Babický z promotérské společnosti Ingolf, dodávají: „… máme pocit, že jedenáctým ročníkem startujeme novou kapitolu historie naší akce. Jsme rádi za přízeň účastníků a stále je naší snahou podporovat rozvoj mládežnického golfu a změnu mediálního obrazu golfu v ČR…“

Vítězství obhajují a držitelem putovního poháru tedy ještě cca 60 dnů je družstvo A z PB – Vyšší odborné školy a Střední školy managementu, s.r.o. ve složení Martin Zíka, Michael Sidor a Michaela Kulhánková s vynikajícím výsledkem 141, tedy 3 rány pod par hřiště. Loni se přihlásilo celkem 31 středoškolských družstev.

PB Středoškolský pohár je součástí oficiálního kalendáře turnajů ČGF a soutěž pořádá společnost Ingolf s.r.o. a PB – Vyšší odborná škola a Střední škola managementu, s.r.o

Zveme všechny čtenáře a zájemce.

Více informací: ababicky@ingolf.cz, 737 254 445, Facebook PB Středoškolský pohár a www. pbvos.cz

.Odkazy: Loňské zpravodajství na Golf.cz 

Sestřih ročníku 2016

.