ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mistrovství světa družstev mužů – přípravy vrcholí

25.10.2006 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Eisenhower Trophy, Mistrovství světa amatérských družstev mužů
začíná ve čtvrtek 26.10.2006. Naši hráči se velmi pečlivě připravují a nezapomínají ani na odpočinek.

Od neděle jsou trojice našich hráčů v plné přípravě na šampionát, pod vedením kouče Keitha Williamse a kapitána Mikuláše Ordnunga . “Soustředíme se na doladění posledních věcí, jako je návyk na rychlost greenů, přesné vzdálenosti a hlavně aklimatizaci na dvou zdejších hřištích,” říká s laserovým zaměřovačem v ruce Keith Williams. Jeho přítomnost na zdejším šampionátu je velmi přínosná. Umí hráčům poradit a říct, na co se
mají zaměřit a kde naopak není nutno předčasně vydávat energii. Dohromady s pohodovou osobností Mikuláše Ordnunga, který pro hráče připravuje denní program a organizuje čas je to skvělé zázemí týmu.

“Dobrá atmosféra je v týmu nesmírně důležitá. Viděli jsme to u děvčat a tak se snažíme stejnou náladu vytvořit i s klukama,” říká kapitán reprezentace Mikuláš Ordnung. V úterý tak hráči měli možnost po ranní tréninkové sekci
odreagovat svou mysl na krátkém výletu do Kapského města.

Výlet sice nebyl tak intenzivní, jako měly dívky po svém soutěžení, ale i přesto si ho Míra Holub, Lukáš Tintěra i Marek Nový užili. V obchodní části u moře v Kapském městě – Waterfront strávili několik hodin.

Dnes, tedy ve středu je na programu oficiální focení týmů. Naši hráči se půjdou vyfotit hned ráno a potom mají naplánovanou tréninkovou “rundu” na hřišti De Zalze. V podvečer se uskuteční oficiální zahajovací večer,
kterého se zůčastní všech 70 týmů mužů. Ve čtvrtek, okolo dvanácté hodiny, začíná česká reprezentace své první soutěžní kolo na hřišti Stellenbosch .

Počet přečtení: 528
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017