Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mistrovství České republiky žáků a kadetů 2007

08.07.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Na hřištích Bohemian Garden a Maple Hills golfového resortu Nová Amerika skončilo Mistrovství ČR žáků a kadetů 2007. Stošest hráčů do věku 16 let hrálo od pátku 6. do neděle 8. července o tři chlapecké a tři dívčí tituly mistra republiky. V kategoriích kadeti, kadetky (15-16 let) se stali Mistry ČR Ondřej Lieser z Ypsilon GC Liberec a Martina Lančová z Park GC TJ Mittal Ostrava. V kategorii starší žáci, starší žákyně (13-14 let) se Mistry ČR stali Daniel Suchan z GK Čechie a Karolína Vlčková z GK Líšnice. V kategorii mladší žáci (do 12 let) se Mistrem ČR stal Šimon Zach z GC Erpet Praha. Kategorie mladší žákyně nebyla vyhlášena pro diskvalifikaci tří účastnic.

Překrásný sedmadvacetijamkový rezort Nová Amerika Country Club hostil Mistrovství ČR žáků a kadetů 2007. Svého úkolu se zhostil znamenitě, hřiště a zázemí byly dobře připravené. Bylo oznámeno, že se zde bude konat mistrovství i příští rok.
Na hřiště nedaleko Jaroměře přijelo přest sto mladých hráčů. Absolovovali tři kola na rány brutto. Do třetí kola jich vstupoval menší počet, po druhém kole byl cut.
Počasí relativně přálo, v sobotu se objevily přeháňky, v neděli již bylo krásné letní počasí.

Pro chybné zápisy do skorkaret diskvalifikovali pořadatelé tři hráčky z nejmladší kategorie Mladší žákyně. Výsledky této kategorie se nakonec nevyhlašovaly.

Nejlepším výsledkem 71 se z chlapců pochlubil Ondřej Lieser, z dívek Martina Lančová a Šárka Seifertová 75.
Zuzana Lančová zahrála Hole in One v druhém kole na 12. jamce.

Výsledky

Z archivu Golf.cz :      
2006
     
2005