21.05.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
Jiří Janda

Jiří Janda

CPATT – Mistrovství Czech Pro Am Teaching Tour 2019, Beroun (20. 21.5.2019)

Mistrem Czech Pro Am Teaching Tour 2019 se v Berouně stal neuvěřitelný Jiří Janda ze Semil. Ještě loni po vážném úrazu nohy přišel na odpaliště s berlemi a ortézou na noze, odložil berle, odpálil, vzal berle a kárku a jel pokračovat v turnaji. Skončil na 9. místě !

Ten samý Janda (-7) se letos, už bez berlí stal Mistrem Czech Pro Am Teaching Tour, mistrovství vyučujících profesionálů. Hrál 74 a 66 ran, v posledním kole to bylo osm birdie a dvě bogey.
Zvítězil o ránu před Vojtou Dostálem (-6). Třetí místo dělí Ruda Nechanický s Vítkem Šinkem (-4).
Obhájce loňského vítězství Petr Nič obsadil 10. místo (+1).

„Nehrál jsem na vítězství. Hrál jsem pro skvělý pocit, že tady zase můžu být. Padlo tam pár puttů… Asi to tak mělo dopadnout,“ zářil vítěz po výsledku 7 pod par. A to ještě na závěrečné jamce útočil na birdie.

Na mistrovství se sešlo celkem 80 hráčů, 34 profesionálů, stejný počet amatérů a 12 studentů – apprentice.

V kategorii amatérů zvítězil Samuel Nguyen z Hostivaře.
V kategorii Apprentice byl nejlepší Jan Mazánek z Bítozevse.

Konečné Top 10

CPATCHamp2019Ber_Top10b

Další umístění: 11. Lizánek, Štrougal, Toman (+2), 19. Jan Juhaniak, Lébl (+5), 22. Babický (+7), 23. Filip Juhaniak (+8).

Konečné výsledky

Vrcholem dvou dnů mistrovství 2019 v Berouně se stala charitativní tombola na pomoc vážně nemocné Viktorce Mužíkové. Celkem se za lístky vybralo rovných 15 000 korun. Dres fotbalisty Petra Čecha získal Lukáš Lizánek a triko tenisty Radka Štěpánka s podpisem další profesionál Vít Šimek.

Příští turnaj 8. ročníku série se hraje 24. června v Albatrossu.

Odkazy:   Golf Beuron     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje   Loňské zpravodajství