Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MissGolf 2010 Kateřina Krejčířová

29.11.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Kateřina Krejčířová z GC Pardubice se stala MissGolf 2010. Korunku první vicemiss získala Šárka Sokolová GCC Prague, druhou vicemiss se stala Nikola Konfrštová z Royal GC Mariánské Lázně. Za Miss Sympatie zvolili diváci Veroniku Kalinovou z GC Karlovy Vary. Jana Herzinger z GC Teplice získala titul Miss Fotogenie.

Kateřina Krejčířová se v divadle Hybernia stala desátou MissGolf.  Třináctičlenná porota jí přidlěila korunku nejkrásnější golfistky. Kateřina je členkou GC Pardubice a má hendikep 42.  Šárka Sokolová z GCC Prague získala druhou korunku první Vicemiss.  Třetí  korunku druhé Vicemiss získala  Nikola Konfrštová z Royal GC Mariánské Lázně.
Miss Sympatie byla letos volena prostřednictvím SMS zpráv mobilních telefonů. Nejvíce hlasů dostala Veronika Kalinová z GC Karlovy Vary.  Prezident soutěže udělil titul MissFotogenie Janě  Herzinger z GC Teplice.

Soutěž opustila po devíti letech rodný Erpet a poprvé se odehrála v divadelním prostředí. Divadlo Hybernia poskytlo vynikající scénické možnosti.  Poprvé mohli všichni diváci shlédnou soutěž vsedě. Večer moderoval Roman Vojtek.