Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Hlasujte pro Miss Sympatie soutěže MissGolf 2010

19.11.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Už jenom deset dní zbývá do finále MissGolf 2010. V divadle Hybernia bude porotou zvolena nejkrásnější golfistka. Čtenáři Golf.cz a diváci v sále mohou z dvanácti finalistek svými sms hlasy zvolit Miss Sympatie. Dejte svůj hlas té nejsympatičtejší na této stránce, přiďte halsovat  do divadla Hybernia. Vstupenky jsou v předprodejích TicketPro a TicketArt.

 Stránky Miss Golf      Divadlo Hybernia     TicketArt      Ticketpro

Finalistky MissGolf 2010  s údaji pro volbu Miss Symaptie Golf:

foto © Ivan Paggio

SMS servis poskytuje Erika a.s., Na Příkopě 9 – 11, Praha 1, 110 00.
Cena SMS je 10 Kč včetně DPH.


Dvanáct krásných golfistek vystoupí poslední listopadovou neděli na jeviště divadla Hybernia, kde se na finálovém večeru rozhodne o tom, která je nejkrásnější z krásných. Finále jubilejního desátého ročníku se z golfového prostředí pražského Erpetu premiérově přestěhovalo do divadla na Náměstí Republiky. Nové prostředí má odlišné divácké a scénické možnosti a vynikající zázemí. Divadlo také umožní zpřístupnit finále všem, poprvé nebude finálový večer jenom pro zvané. Pořadatel uvolnil část vstupenek do prodeje.

Porota je složená z významných osobností českého golfového a podnikatelského prostředí. Opět budou silně zastoupeny ženy. V porotě například usednou Lucie Borhyová, Milada Karasová, Tamara Kotvalová Bendlová, Česká Miss Jitka Válková a možná stejně jako vloni ředitelka partnerské České Miss Michaela Maláčová.

Po čtyřech disciplínách zvolí porotci MissGolf a dvě VicemissGolf.

Volba Miss Sympatie Golf bude pomocí SMS veřejná. Započala toto pondělí a ukončí ji komentátor finálového večera. Volit tedy mohou čtenáři golfových webů a časopisů, diváci v sále a příznivci golfu, kdokoli.

Ředitel soutěže svoji volbou vyhlásí Miss Fotogenie Golf.

MissGolf 2010 získá jako hlavní cenu roční zápůjčku zařízeného bytu od hlavního partnera Sekyra Group. Pokud bude splňovat podmínky soutěže Česká Miss, postupuje přímo do semifinále následujícího ročníku této soutěže. Dále získává roční smlouvu s modelingovou agenturou Czechoslovak models. Dívky získají mnoho dalších cen.

Finálový večer se uskuteční v neděli, 28. listopadu v divadle Hybernia, Náměstí Republiky 4, 110 00 Praha 1. Vstupenky lze zakoupit v předprodejích TicketArt a Ticketpro.