Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Miss Golf Sofie Šimková mezi hvězdami modelingu

10.01.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Miss Golf 2007 Sofie Šimková z GC Resort Paradise získala jako jednu z cen smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Czechoslovak Models. První významnou akcí, na kterou agentura Sofii vyslala, je prosincová charitativní módní přehlídka Terezy Maxové – Fashion for Kids. Uskutečnila se v pražském Veletržním paláci. Přehlídka kolekce návrháře Elii Saaba byla obsazena špičkovými modelkami. Předváděly Karen Mulder, Tereza Maxová, Helena Houdová, Taťána Kuchařová, Jessica Sjöö, Pavlina Němcová, Andrea Verešová a mezi dalšími Sofie Šimková. Výtěžek akce použije Nadace Terezy Maxové na pomoc dětem.

Sofie Šimková zvítězila v sedmém ročníku soutěže Miss Golf. Získala jednoroční pronájem zařízeného dvoupokojového bytu od společnosti České Nemovitosti a exkluzivní smlouvu s modelingovou agenturou Czechoslovak Models.
Majitelka agentury Milada Karasová přivedla Sofii Šimkovou na casting pro prosincovou přehlídku Terezy Maxové. Soife byla vybrána a rázem se ocitla mezi celebritami modelingolvého světa. "Přehlídku odchodila bez sebemenšího problému", ocenila svoji modelku Milada Karasová.

Sofie Šimková
   
Miss Golf
   
Nadace Terezy Maxové
   
Czechoslovak Models