Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Miss Golf Sofie Šimková mezi hvězdami modelingu

10.01.2008 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Miss Golf 2007 Sofie Šimková z GC Resort Paradise získala jako jednu z cen smlouvu s prestižní modelingovou agenturou Czechoslovak Models. První významnou akcí, na kterou agentura Sofii vyslala, je prosincová charitativní módní přehlídka Terezy Maxové – Fashion for Kids. Uskutečnila se v pražském Veletržním paláci. Přehlídka kolekce návrháře Elii Saaba byla obsazena špičkovými modelkami. Předváděly Karen Mulder, Tereza Maxová, Helena Houdová, Taťána Kuchařová, Jessica Sjöö, Pavlina Němcová, Andrea Verešová a mezi dalšími Sofie Šimková. Výtěžek akce použije Nadace Terezy Maxové na pomoc dětem.

Sofie Šimková zvítězila v sedmém ročníku soutěže Miss Golf. Získala jednoroční pronájem zařízeného dvoupokojového bytu od společnosti České Nemovitosti a exkluzivní smlouvu s modelingovou agenturou Czechoslovak Models.
Majitelka agentury Milada Karasová přivedla Sofii Šimkovou na casting pro prosincovou přehlídku Terezy Maxové. Soife byla vybrána a rázem se ocitla mezi celebritami modelingolvého světa. "Přehlídku odchodila bez sebemenšího problému", ocenila svoji modelku Milada Karasová.

Sofie Šimková
   
Miss Golf
   
Nadace Terezy Maxové
   
Czechoslovak Models