Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Miss Golf 2007 – Sofie Šimková

26.11.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Sofie Šimková, hráčka GC Resort Paradise, zvítězila v sedmém ročníku soutěže Miss Golf. Soutěž vyvrcholila v pražském Erpetu v neděli večer. První Vicemiss se stala Lucie Rottová, druhou Vicemiss Kristýna Sojková z GC Erpet Praha. Titul Miss Sympatie Golf přidělili diváci v hale hráčce GC Praha Dagmar Kutilové. Cenu Miss Fotogenie získala Lucie Klukavá.


Sedmý ročník soutěže Miss Golf skončil. Půlroční kolečko se uzavřelo. Soutěž začala v květnu hlasováním na internetu, pokračovala v září turnajem v pražském Motole a uzavřela se finálovým večerem v pražském Erpet Golf Centru.
V internetovém hlasování zvítězila Eva Marková, počtem 1.108 hlasů. V turnaji zvítězila Monika Parmová s počtem 62 bodů a snížila hendikep z 54 na 32,5.

V neděli, 25. listopadu večer, zvolila porota nejkrásnější golfistku roku 2007. Hlasovala celkem čtyřikrát a vždy určovala pořadí od jedné do dvanácti. Volila podle dojmu ve čtyřech disciplínách: promenáda ve sportovním oblečení Sergio Tacchini, promenáda ve spodním prádle Dim, promenáda ve večerních šatech návrháře Petra Kaloudy a rozhovoru s porotou. Večer moderoval Petr Vondráček.

Korunku Miss Golf 2007 získala studentka Sofie Šimková. V soutěži byla nejmladší a má nejnižší hendikep, který má aktuální hodnotu 6,6.
Zároveň s korunkou obdržela Miss Golf 2007 hlavní cenu, jednoroční právo užívání bytu 2+1 v Praze, Holešovicích, od firmy České Nemovitosti. Cenu předával představitel společnosti pan Leoš Anderle. Dále získala roční kartu do Erpet Golf Centra, videopřehrávač a mnoho dalších cen.

První vicemiss se stala Lucie Rottová. Lucie je začínající golfistka, bez klubové příslušnosti. S golfem začíná v pražském Motole.

Druhou vicemiss se stala studentka právnické fakulty a členka GC Erpet Praha Kristýna Sojková.

Titul Miss Sympatie udělili diváci v hale Dagmar Kutilové. Dáda je členkou GC Praha s hendikepem 25 a pracuje jako redaktorka golfového časopisu ForGolf.

Titul Miss Fotogenie získala ostravská studentka Lucie Klukavá.

Dívky se předvedly v nádherných večerních šatech Petra Kaloudy, ve sportovním oblečení Sergio Tacchini a spodním prádle Dim. Styling a účesy dívek obstaralo Kadeřnictví Klier.

Stránky soutěže Miss Golf

Předávání cen můžete vidět na videu v okénku Golf.cz TV vpravo.