ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Miss Golf 2005

23.11.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Jednadvacetiletá hnědovláska Dominika Sedláčková z Prahy se stala Miss Golf 2005. Rozhodla o tom porota v neděli 20.11 na galavečeru v pražském Erpet Golf Centru. Korunku první vicemiss si odnesla Hana Novotná, druhou vicemiss se stala Martina Pavlasová. Korunku Miss Sympatie získala Radka Drázská.Miss Golf 2005 se stává jednadvacetiletá rodilá pražačka, hnědovlasá Dominika Sedláčková. Dominika je studentka vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů – obor PR a diplomacie. Její zálibou je moderní gymnastika, ve které to kdysi dotáhla až do reprezentace, tanec a artistika.
Finálový večer v režii Jana Crhy a produkci Ivy Roudnické moderoval Libor Bouček, oblečený stylově ve skotském kiltu. Volba Miss Golf je součástí zahajovacího večera zimní sezóny Erpet Golf Centra, letos již dvanáctého. Ozdobou večera byla návštěva prezidenta republiky Václava Klause. Mezi diváky jsme mohli zahlédnout mnoho dalších významných osobností.
Večer byl vydařený a Erpet jako vždy nabitý až po střechu. Přišlo téměř šest set diváků.

Miss Golf 2005 obdržela hlavní cenu od cestovní kanceláře Marco Polo. Je to letecký zájezd pro dva, sedm nocí v luxusním hotelu Hilton v egyptské Káhiře, včetně polopenze, transferů, čtyř fíček na golfu, výletu na pyramidy a výletu na velbloudech. Dále obdržela roční kartu do Erpet Golf Centra, večerní šaty od Ateliéru Mimosas, sportovní oblečení Sergio Tacchini, bižuterii Pearl Bohemica a bohatý kosmetický balíček Temperance.

Reportáž z finálového večera najdete zde

Z archivu Miss Golf:
finale 2004
     
turnaj 2004
     
finále 2003
     
turnaj 2003
     
finále 2002
     
turnaj 2002
     
2001

Počet přečtení: 2 475
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

Miss Golf 2005

21.08.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pátý ročník soutěže Miss Golf byl zahájen začátkem srpna. Soutěž začíná přihlašováním dívek a hlasováním návštěvníků na internetové stránce www.missgolf.cz. Přihlášených je již jedenáct dívek, které doposud získaly přes dvěstě hlasů. Do soutěže je možno se přihlašovat do začátku listopadu. V sobotu 3. září proběhne v pražském Motole turnaj Miss Golf. Finále soutěže se uskuteční tradičně v pražském Erpetu v neděli, 20. listopadu, u příležitosti zahájení zimní sezóny Erpet Golf Centra. Navštivte stránku www.missgolf.cz a dejte svůj hlas té nejkrásnější. Continue reading “Miss Golf 2005” »

Počet přečtení: 0
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017