Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Miss Golf 2005 jde do finále

14.11.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pátý ročník soutěže o nejpůvabnější golfistku jde do finále. Volba dvanácti finalistek je provedena, každoroční nácvikové soustředění proběhlo a nastupuje finále. Finálový večer se koná v neděli 20.11. od půl sedmé, tradičně v Erpetu jako součást zahájení 12. zimní sezóny Erpet Golf Centra.
Dvaapůl tisíce hlasů na internetové stránce Miss Golf vyneslo do finále tři dívky. Zářijový turnaj vynesl do finále tři dívky. Hlasy dvanácti porotců vynesly do finále dalších šest dívek. Dvanáct finalistek je připraveno nastoupit v neděli večer před diváky a porotu. Bude se volit Miss Golf 2005, dvě ViceMiss a Miss Sympatie. Před záverečným verdiktem poroty se dívky předvedou ve čtyřech disciplinách. Nemůže chybet rozhovor s porotou, soutěž golfové dovednosti, promenáda ve sportovním oblečení a závěrečné defilé ve večerních róbách.

Pro vítězku je připraveno mnoho cen. Miss Golf poletí s partnerem na 10 dní golfu do Egypta, kam jí pošle cestovní kancelář Marco Polo, zůstanou jí večerní šaty od Dagmar Sedláčkové i sportovní oblečení Sergio Tacchini, ve kterém vystupovala a získá roční kartu do Eprpetu.

Miss Sympatie, kterou podruhé vyhlašuje golfový časopis Golf Digest, volí diváci pomocí SMS zpráv. Letos mohou ke zprávě přidat názor a vyhrát zajímavou cenu. Volbu Miss Sympatie najde na stránce Golf Digestu a také na stránce Miss Golf

Nyní všech dvanáct finalistek představíme v pořadí podle abecedy. Jejich webové prezentace najdete na www.missgolf.cz