Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Miss Golf 2004

22.11.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Finálový večer soutěže Miss Golf přinesl rozuzlení otázky, komu loňská Miss Golf předá svojí korunku. Patnáctičlená porota zvolila třiadvacetiletou černovlásku Ivetu Karlovskou z Prahy. Korunku první vicemiss získala Šárka Horňáková, druhou vicemiss se stala Eva Podhorová. Korunku Miss Sympatie Golf Digest získala karlštejnská hráčka Tereza Schejbalová.Miss Golf 2004 Iveta Karlovská se narodila před 23 lety v Praze. Vzděláním je ekonomka a pracuje v marketingu. Má rada přírodu, tanec a zpěv. Hraje volejbal a golf, ráda se dívá na hokej a fotbal. Golfovou hůl vzala do ruky porpvé před třemi lety. Golf stále pouze zkouší, o členství v některém z klubů zatím neuvažuje.
Patnáctičlená porota měla velmi těžké rozhodování. Horkých favoritek na titul nejkrásnější golfistky bylo mnoho, porota nebyla v posuzování půvabu jednotná a výsledky hlasování byly velmi těsné. Porotci rozdávali pořadí po každé ze čtyřech disciplin, za každé pořadí byl stanovený počet bodů.

Finálový večer v režii Jana Crhy a Ivy Roudnické brilantně moderoval Dalibor Gondík jako bůh učitel se svatozáří, kterému jako andělé asistovali Jiří Krytinář a okouzlující, maličká, sotva pětiletá Ingrid.
Volba Miss Golf je součástí zahajovacího večera zimní sezóny Erpet Golf Centra. Ozdobou večera byla krátká návštěva prezidenta republiky Václava Klause. Mezi diváky jsme mohli zahlédnout primátora Pavla Béma a mnoho dalších významných osobností.
Večer byl vydařený a Erpet jako vždy nabitý až po střechu.

Miss Golf 2004 obdržela letecký zájezd pro dva, do zbrusu nového pětihvězdičkového rezortu v egyptském Kairu, od golfové cestovky Intercontact, zapůjčení vozu Škoda Octavia na jeden měsíc od Autosalon Klokočka, spotřebič Siemens, mobil od T-Mobile. Miss Sympatie obdržela od časopisu Golf Digest golfové hodinky Suunto, roční kartu do Erpet Golf Centra a spotřebič Siemens.

Reportáž ze slavnostního večera najdete zde