Midi ČGF dnes startují v Ml. Boleslavi

13.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Úterý – 2. kolo
Druhé kolo rozehráli muži, ale bylo pro déšť nejdříve přerušeno a následně zrušeno, takže platí výsledky z prvního kola. Zvítězil Tomáš Vymazal před Jakubem Keprtou a  Lukášem Vaňkem.

Vzhledem k rovnosti výsledků prvního kola žen hrála Martina Fulínová a Markéta Šubrtová rozehrávku.  Úspěšnější byla Martina Fulínová, která play-off  vyhrála berdíkem na první jamce.

Končené Top 5.

Kompletní výsledky:


1. Midi ČGF 2013- Karlštejn

Pondělí – 1. kolo
Po prvním kole jsou v čele Tomáš Vymazal z GC Kunětická Hora (+5) a Martina Fulínová z GC Karlovy Vary (+5). NA druhých pozicích přenocují  Jakub Keprta a Markéta Šubrtová. Třetí místa obsadili Lukáš Vaněk a Markéra Spohrová.

Početně a výkonnostně nabitý je premiérový turnaj Mid Tour ČGF, startující dnes prvním kolem v Mladé Boleslavi. Na startu je 156 hráčů a téměř celá česká midamatérská špička. V mužské soutěži je 132 hráčů, v ženské 24 hráček. Hrát budou např. Vilimovský Vymazal, Krajný, Rotter, Šulc, Staněk, Černý, Foldin, Svátek, Šubrtová, Fulínová, Dzurenda, Zemplinerová a další hráči midamatérské elity. Chybí ovšem některá jména, např. Zelinka, Tenkl nebo Vošvrda.

Hráči a hráčky nad 35 let se letos opravdu mají nač těšit. Hlavním partnerem Mid Tour ČGF se stal Plzeňský Prazdroj, který motivaci k co nejlepším výsledkům zvyšuje speciálními a atraktivními cenami za hole-in-one či za největší počet zahraných birdie v každém turnaji. Mid Tour ČGF začíná v Mladé Boleslavi, pokračuje ve Slavkově, Cihelnách, Zbraslavi a vyvrcholí Masters na Černém Mostě v Praze.

Odkazy: … GC Mladá BoleslavHřiště na satelitní mapěStránka turnaje

.