Midi – na Kuňce vítězí Patočka a Dědková

10.06.2011 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Třetí turnaj kategorie Major odehráli midi na výborně připraveném hřišti pod Kunětickou horou. Z vítězství se mohou radovat Renáta Dědková a Radek Patočka.

S jubilejním 10. ročníkem mid-amatérské soutěže přichází zcela nový model, který opustil uzavřenou skupinu hráčů a nabídl tak možnost zkusit si zahrát prestižní soutěž velké skupině golfistů ve věku nad 35 let (muži) a nad 30 let (ženy). Pokud jste ještě o těchto změnách neslyšeli, naleznete vše včetně propozic na nových stránkách www.mid-golf.cz.

Letošní krásné počasí, které golfistům přálo celé jaro se trošku „zaseklo“ a na Kuňce ráno ještě trochu pršelo a studený vítr donutil většinu hráčů obléknout spíše podzimní svetry. Nakonec se mraky roztrhaly a poslední flighty už dohrávaly v letních tričkách. Perfektní stav hřiště, pečlivě upravené foveje, nízko střižené roughu a vynikající rychlé grýny, to je vizitka současné osmnáctky na Kunětické hoře. Velké poděkování za skvělou práci proto patří Michalu Voigtsovi a jeho týmu.

Ale zpět k hráčům. Absenci nejlepší mid-amatérky Markéty Šubrtové využila Renáta Dědková, která se jako jediná dostala pod devadesátku a výsledek 89 ji zajistil vítězství. Pavla Přibylová z Karlštejna brala stříbro za 94 a bronz získala Martina Plachá za 95.

V mužské kategorii odehrál skvělý výsledek Radek Patočka, který se jako jediný dostal hluboko pod osmdesát. Jeho výkon 74 zaslouží určitě uznání. Stříbro si výsledkem 82 odvezl Jirka Symerský a bronzový Luboš Hakl zahrál 86 ran.

Další Major turnaj je připraven 7.7. na plzeňské Dýšině. A pokud nechcete tak dlouho čekat, díky zcela novému systému soutěže si můžete ještě před Dýšinou zahrát rovněž na některém z našich partnerských hřišť. Všechny detaily naleznete na www.mid-golf.cz.

Ilja Ehrenberger

 

 

 

.