Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MID AMATEUR TOUR OPĚT PRO BABICKÉHO

20.05.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Druhý turnaj nově vzniklé mid-túry zavítal tentokrát na západ Čech. Na perfektně připraveném hřišti, kde ještě vloni nebyl rozdíl mezi fervejemi a rafem se za neskutečně nádherného počasí utkalo celkem 112 hráček a hráčů o další body do celostátního žebříčku. Muži bojovali také o nominaci na blížící se International European Mid-Amateur Championship (6.-8.6.2002 – Rakousko, Dellach).
Opět se ukázalo, že hra na rány nekompromisně trestá jen sebemenší ztrátu koncentrace hráčů. Takže i borci s jednomístným handicapem si zapisovali na některých jamkách do svých scorekaret dvouciferný výsledek. Na druhou stranu překvapili někteří méně ostřílení, když uhráli výsledek pod 80. Za zmínku stojí výkony Pavla Rybáře (79), Tomáše Císaříka (76) a Lubomíra Hodana (77), všichni mají dvouciferný hcp.

V mužské kategorii si vybojoval již druhé vítězství Alan Babický (GCČ – na obr. vlevo), který zahrál hřiště jednu pod par (69), následovám matadorem Honzou Schovánkem (71) a Markem Černým (74). V kategorii žen zvítězila Anna-Marie Hudcová (77) před Věrou Knihovou (86) a Bohumilou Žůrkovou (89).
I tentokrát se našli někteří hráči, kteří bez omluvy nepřijeli (Kůs, Malec, Mlčoch,Werner, Mařík, Švasta). Vzhledem k tomu, že o účast v turnajích serie Mid je obrovský zájem, je toto chování trochu „nefér“ hlavně vůči ostatním, na které se nedostane místo. Proto zvažujeme, že při další neomluvené neúčasti bude následovat stop na dva turnaje. Další problém, který budeme muset vyřešit, je neochota některých hráčů a hráček čekat na vyhlášení výsledků.

Doufám, že i tento problém se podaří zvládnout a tak přeji Všem hezkou hru při dalším turnaji, který se uskuteční 30.5. 2002 (čtvrtek) na Karlštejně.