Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MID-AMATEUR GOLF TOUR 2002 – MASTERS A 1ST INTERNATIONAL MID-AMATEUR TEAM TROPHY

10.10.2002 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Finálovým dvoudenním turnajem MASTERS vyvrcholí serie Mid-Amateur Golf Tour 2002. Turnaj proběhne ve dnech 11.-12.10.2002 na hřišti Radecký-Konopiště.
Tento turnaj má dvě vyjímečnosti. Zřejmě tou první bude účast hráčů a hráček, kteří si ji museli vybojovat v průběhu celého roku svou výkonností na turnajích základní části. Na základě propozic má právo startu prvních 52 mužů a 8 žen žebříčku Mid-Amateur Golf Tour 2002.
Tou druhou vyjímečností je účast zahraničních hráčů. Asi nejdelší cestu k nám podniknou hráči Anglie, kteří budou zřejmě patřit k horkým favoritům soutěže jednotlivců a hfsdgfdsgdflavně jako tým i nově vzniklé International Mid-Amateur Team Trophy. Tato soutěž národních týmů kategorie Mid bude u nás hrána asi poprvé v historii. Další hosté přijedou z Rakouska, Švýcarska, Německa, Slovinska, Slovenska, USA a Koreje.

Vzhledem k tomu, že tento turnaj je hodnocen koeficientem 2 a body za umístění budou započítány do konečného žebříčku celé serie, lze očekávat ještě velký boj o přední místa. Funkce hlavního rozhodčího se ujme mezinárodně ostřílený Dalibor Procházka, takže radím všem, aby si rychle oprášili své znalosti z pravidel.

Slavnostní tečkou za celou serií bude večer spojený s předáváním cen, předáním hracích karet na rok 2003, hudbou, tancem, dobrým jídlem a na závěr tombolou o velmi zajímavé ceny. Původní místo konání (Novoměstská radnice-Praha 2) bylo z technických důvodů zrušeno a celá akce se uskuteční 12.10. v prostorách sálů Golf Clubu Konopiště zhruba od 19.00 hod. Ještě jednou se všem omlouvám za nepříjemnosti vzniklé změnou místa konání slavnostního večera.

V barevné příloze (kliknutím na obrázky) najdete propozice pro hráče a informace o slavnostním zakončení celé serie.

Ilja Ehrenberger


[Gallery not found]