Michal Pospíšil skvělý na MM Německa

26.07.2013 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Mezinárodní mistrovství Německa 2013, Neuhof, Dreieich, Německo
(25. -27.7.2013)

 

Neděle – poslední kolo
Michal Pospíšil zahrál ve posledním kole  76 úderů (+4) a odsunul se na konečné 11. místo (-3). Jediné birdie, dvě bogey a  jedno trople bogey na útočící Němce nestačilo. I když vedení Pospíšila v prvních kolech dávalo naději na lepší umístění, je 11. místo na mistrovství našich západních sousedů  výrazným úspěchem. Hlavně je příznivým náznakem, že Pospíšil muže v budoucnu promluvit do pořadí ještě důrazněji. Německý golf je na vysoké úrovni a mezi  domácí hráče se v do první dvacítky vklínilo pouze pět zahraničních hráčů.

Mistrem Německa se stal domácí hráč Maxmilian Rotluf (-10). Vedoucí hráč Sebastian Van den Hoff poslední kolo pokazil (+5) a propadl se na 8. pozici.

 

Michal Pospíšil - 3. kolo

Sobota – 3. kolo
Pospíšil dnes nezahrál pod par, stejně jako jeho pronásledovatelé Ohorn a Keskari. Zahrál 75 úderů (+3), což ho stálo dvě příčky v pořadí. Do skorkarty zapsal tři birdie, čtyři bogey a jedno double bogey na 13. jamce.
I tak přespí na fantastické třetí pozici (-7). Do čela se dostal domácí Sebastian Von den Hoff (-2), na druhou pozici Maxmilian Rotluff (-8). Ohorn a Keskari po kole 75 (+3) a 74 (+2) klesli na 5. místo (oba celkem -6).

 

 

Michal Pospíšil - 2. kolo

Pátek – 2. kolo
Další hodnotný výkon Michala Pospíšila znamenal posun do čela leaderboardu. Sice se dopustil dílčích chyb a zapsal i dvě bogey, ale dokázal zopakovat šest birdie z předchozího dne a po zápisu 68 (-4) posunul svůj celkový výsledek na -10. Výsledek znamená vedení českého hráče na Mistrovství Německa. Na druhém místě o ránu za Pospíšilem je domácí Marcel Ohorn (-9) a o dvě rány Martin Keskari  a Sebastian von den Hoff (oba -8).

 

 

Michal Pospíšil

Čtvrtek – 1. kolo
Michal Pospíšil z GC Karlštejn je jediným Čechem, který se účastní Mezinárodního mistrovství Německa 2013.  A vede si skvěle.  První kolo zahájil ve velikém stylu, zahrál čistých šest birdie, šest ran pod par a v probíhajícím kole je na děleném 2. místě s Němcem Florianem Kolbergem. Vede další domácí hráč Martin Keskari (-7).

 

 

Odkazy: … GC NeuhofHřiště na satelitní mapěStránky mistrovství

 

.