Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mezinárodní týden golfu probíhá v rezortu Kunětická Hora

05.09.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Druhý ročník Mezinárodního týdne golfu (IGW) probíhá v novém, právě otevíraném golfovém rezortu Kunětická Hora. Alan Babický opět přivedl do České republiky představitele světového golfu, špičkové hráče, trenéry a stavitele hřišť, kteří účastníkům předvádějí to nejlepší ze svého umění. Návštěvníci si také vyzkouší novou generaci golfového simulátoru. Program trvá do čtvrtka, ještě je čas do Dříteče u Pardubic dojet. (v)

Největší hvězdou IGW07 je bezesporu Graham Marsh, vítěz šedesátky turnajů PGA. V jeho albu je vítězství Word Match Play Championship a bezpočet evropských a azijských Open Championship. Aktivně hraje PGA Champion Tour. Golfově architektonické tudio Grahama Marshe realizovalo desítky projektů hřišť rozesetých po celém světě a první v České republice, právě v rezortu Kunětická Hora.
Setkat se s touto osobností kousek od Pardubic je bezesporu životním zážitkem.Na akci bude přítomen od středy 5.

Na IGW 07 působí také golfový pedagog a trenér Simon Holmes jehož výuková DVD o hře a strategii golfu jsou v České republice dobře známa. Své umění předvedou na Kunětické Hoře také líbezná Danielle Louise Masters , hráčka Ladies European Tour a mistryně světa ve hře na rány a trenér Jamie Ballantyne.

Veškeré akce se konají v prostorách Golf Resortu Kunětická hora u Pardubic. Golf Resort Kunětická hora se otevírá v rámci Mezinárodního týdne golfu 2007.

Mezinárodní týden golfu organizuje divize Golf Learning Center společnosti INGOLF Alana Babického.

Detailní program International GolfWeek 2007 najdete na stránkách IGW nebo InGolf

Z archivu Golf.cz:    IGW 2006