Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Mezinárodní mistrovství České republiky na rány ČEZ – den druhý

06.08.2009 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

I po druhém kole je v čele ženské soutěže Mezinárodního mistrovství ČR na rány v Karlových Varech  Klára Spilková. Dnes hrála 73 (+1), přesto má na druhou Šebestovou v celkovém součtu již náskok šesti úderů.  V mužské soutěži jsou  v čele jsou  Slovák Peter Švajlen a Čech David Procházka (E). 

Klára Spilková dohrála druhé kolo jednu nad par a vede s celkovým skore -3. Spilková dnes vyrobila triple bogey na 5. jamce  a jedno bogey na dvanácté. Hodily se tři berdíky, které srovnaly  výsledek kola na +1.
Její nejbližší pronásledovatelka Marie Šebestová dnes donesla 76 úderů a mezera mezi vedoucí a druhou hráčkou se tím zvětšila na šest úderů. Klára by vedla o pět ran i v mužské kategorii.
Velmi dobře dnes zahrála Emily Curry Bartoňová (+1), která se posunula na třetí místo (+5). Dobře hrála také Portugalka Joana Silva Pinto (dnes +1).

„První rána super, druhá do nejhorší možné hrany bunkeru, musela jsem nehratelný míč dropnout v bunkeru, drop spadl do vajíčka (prohlubeň v písku), rána za green,  chip,  dva putty, triple bogey“ sdělila do telefonu Klára Spilková na dotaz, co se to stalo na páté jamce.   

Dnes bude proveden cut, do třetího kola projde už jenom 24 žen.

V mužské kategorii se první pozici (E)  dělí Slovák Peter Švajlen  s naším Davidem Procházkou.  O ránu zpět je Jiří Korda (+1). 
Z včerejších překvapení drží krok už jenom Filip Juhaniak, který je na 5. místě (+4) , které dělí s Merglem a Stanislavem. Včerejší lídr Jakub Švarc dnes donesl 80 ran a odsunul se na 10. pozici. Angličané se zatím nijak neprojevili, nejlepší z nich Thomas Shadbolt je na 9. místě (+3). 
Dnes bude proveden první cut, do zítřejšího třetího kola postoupí už jenom 70 hráčů. 
 

V Poháru národů zvítězily mužské družstvo Čeká republika 1. ve složení  Jiří Korda, Michal Pospíšil a David Procházka a ženské družstvo Česká republika 1 ve složení Kateřina Růžičková, Klára Spilková Karolína Vlčková.

ilustrační foto © Antonín Krčmář

Startovní listina 2. kolo            Výsledková listina                Den první

Odkazy: ….. GC Karlovy Vary …… Hřiště na satelitní mapě …… Stránky mistrovství …… ČGF ……  Historická tabulka mistrů České republiky

Z archívu Golf.cz,reportáže z Mezinárodního Mistrovství České republiky na rány:
2008…..
2007 ….. 2006 ….. 2005 ….. 2004 ….. 2003 ….. 2002 ….. 2001 ….. 2000 ….. 1999 …. 1998