Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Mezinárodmí mistrovství ČR mid-amatérů 2012 Beřovice

26.05.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Sobota – den třetí, poslední
Mužským mezinárodním midamatérským mistrem České republiky se stal Němec Marc Mazur, který v posleddním kole doslova rozlámal rekord beřovického hřiště.
Z černých odpališť hrál 65 úderů a rekord hřiště 69 (ze žlutých) překonal o čtyři údery. Na poslední jamce se mu podařil osmimetrový putt do eagle, čímž rekordní kolo parádně zakončil. Mazur hrál svůj vlastní turnaj, od druhého Vilimovského ho v konečném výsledku dělí celý tucet úderů.
O dalších šest ran dále skončil Angličan David Parkinson.

Národním mistrem České republiky midamatérů se stal Pavel Vilimovský.

Mezinárodní a národní mistryní České republiky midamatérek se s velikým náskokem stala Markéta Šubrtová. Také hrála svůj vlastní turnaj.  Druhé Annu Dzurenda a Martinu Dorníkovou za sebou nechala o neuvěřitelných devatenáct ran.

Marc Mazur v proslovu vítěze vysoce ocenil hřiště a organizaci a slíbil, že příští rok přijede obhajovat.
Markéta Šubrtová v proslovu vítězky poděkovala federaci, beřovickému klubu a svému trenéru Janu Juhaniakovi, který ji k tomuto úspěchu dovedl.

Turnaj řídili federálové Luboš Klikar, Aleš Libecajt a prezidentka klubu Jana Jonášová.

Z archivu Golf.cz : … 2011 .. 2010 2009 …  2008 …  2007 ….   2006 …  2005

Odkazy: … GC Beřovice Hřiště na stalitní mapě

Pátek – den druhý
Do čela mistrovství se posunul hráč s nejlepším hendikepem Němec Marc Mazur (+7). O druhou příčku (+11) se dělí Pavel Vilimovský, Jan Keitel a David Parkinson.
V ženském mistrovtsví si upevnila vedenní Markéta Šubrtová (+7). O devět úderů zpět je Švédka Anna Lundin (+16). O třetí příčku se (+17) dělí  Martina Dorníková a Anna Dzurenda.

Do zítřejšího posledního kola postupuje 45 mužů a 15 žen.

Čtvrtek – den první
Po prvním kole překvapivě vede  Petr Podlaha (+2) před trojicí David Parkinson, Robert Bouška Jan Keitel (všichni +5).
V ženské soutěži vstoupila do turnaje velmi razantně Markéta Šubrtová, která zahrála absolutně nejlepší číslo kola, 73 úderů (+1). Vede o šest ran před druhou Švédkou Annou Lundin (+6) a třetí  Annou Dzurenda (+7).

Top Ten prvního kola:

Startovní listina 1. kola … Výsledková listina


Mistři 2011 - Marcel Grass a Martina Dorníková

Tento víkend se v Beřovicích uskuteční Mezinárodní mistrovství České republiky Mid-Amatérů 2012, hráčů od 35 let. Mistrovství je tříkolové a hraje se od čtvrtka do soboty. Limit hendikepu je pro muže 11, pro ženy 18. Po druhém kole bude cut pro 45 nejlepších mužů a 15 žen a dělená místa. 
Mistrovství jako všechny před tím povede zkušený Karel Vopička,  „pískat“ budou Luboš Klikar a Aleš Libecajt.

Loňský mistr Marcel Grass přihlášen není, kandidátů na mužský titul je hned několik. Může to být Němec Marc Mazur s nejlepším hendikepem +1,1 nebo čerstvý mid Tomáš Vymazal, Pavel Vilimovský, mistr z roku 2008 David Parkinson, Robert Bouška, Vít Rotter nebo Marek Šulc.

V ženské kategorii jsou favoritky dvě.  Suverénními šesti tituly se může pochlubit Martina Dorníková.  Letos ji však již dokázala porazit Markéta Šubrtová.

Video z loňského ročníku:


Z archivu Golf.cz : … 2011 .. 2010 2009 …  2008 …  2007 ….   2006 …  2005

Odkazy: … GC Beřovice Hřiště na stalitní mapě

.