Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MEMORIÁL HANUŠE GOLDSCHEIDERA – 3. ROČNÍK

10.08.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

(10.7.) Golf Club Karlovy Vary je tradičním a laskavým pořadatelem Memoriálu Hanuše Goldscheidera. Ani letošní, třetí ročník nebyl výjimkou. Nádherné hřiště v Olšových Vratech hostilo stodvacet hráčů, kteří přišli uctít památku Hanuše Goldscheidera, prvního obyvatele Síně slávy ČGF a jedné z nejvýznamnějších osobností českého golfu všech dob.
Plně obsazeného turnaje se přijel zúčastnit zakladatel a předseda Správní rady Nadace Hanuše Goldscheidera JUDr. Luděk Eremiáš. Díky jeho aktivitě a osobnímu zaujetí pořádá nadace letos šest letních golfových táborů pro dvě stovky dětí z českých golfových klubů. Přijeli také přestavitelé hlavního marketingového partnera České Golfové federace, firmy Medea Kultur, pánové Roman Janoušek a Luboš Pašek. Roman Janoušek je jeden z mála předních hráčů hrajících doleva a v turnaji získal 9. místo výkonem 78 úderů. Samozřejmě nemohli chybět ani zástupci ČGF. Turnaje se zúčastnili Karel Vopička a Jaroslav Kunzl, členové prezídia ČGF. Poctu symbolu českého golfu přijel svojí účastí složit také vlídný moderátor a herec, pan Marek Eben.
Hlavní ceny předávala dcera HG Renéé Machová. Ředitelem turnaje nemohl být nikdo jiný, než pan Pavel Drda, který poděkoval za účast a srdečně pozval hráče k dalšímu ročníku opět v roce 2004, ve stejném termnínu.
Nejleppší výkon nakonec podal domácí Lukáš Tintěra (69) následovaný Vladimírem Velenským z GC Praha (70) a dalším domácím hráčem Petrem Skopovým (71).
Kromě cen za výsledky předal předseda Nadace Hanuše Godscheidera pamětní cenu Haně Chrástkové za její celoživotní přínos českému golfu. Další cenu ke svým osmedesátinám obdržel tradiční startér Memoriálu Hanuše Goldscheidera, pan Collino.