ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

ME DRUŽSTEV MUŽŮ – HOLANDSKO – DEN TŘETÍ

04.07.2003 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Třetí den mistrovství se Česká republika utkala ve třetím flightu s Rakouskem. České družstvo prohrálo 4/1, když jediný bod uhráli Babický s Němečkem ve foursomu. Výsledky třetího dne (tabulka převzata od pořadatelů)

M1 First
Round Robin
      Q 17-20
juli 03 AUSTRIA 4.0 - 1.0 CZECH REPUBLIC
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
07:30 Imre Vasvary/Leo
Astl
0.0 4/3 1.0 Petr Nemecek/Alan
Babický
07:40 Florian Pragant 1.0 4/3 0.0 Petr Nic
07:47 Jurgen Maurer 1.0 3/2 0.0 Petr Skopový
07:54 Michael Moser 1.0 5/4 0.0 David Kaplan
08:01 Norbert Kirchner 1.0 2 holes 0.0 Roman Svoboda
           
M2 First Round Robin       Q 17-20
juli 03 BELGIUM 4.0 - 1.0 SWITZERLAND
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
08:11 Jonathan Horsman/Patrick
Hanauer
1.0 2/1 0.0 Claudio Blaesi/Jann
Schmid
08:21 Pierre Relecom 1.0 2/1 0.0 Fredrik Svanberg
08:28 Pierre Thomas 0.0 4/3 1.0 Tino Weiss
08:35 Gérald Gresse 1.0 3/1 0.0 Raphaël Sousa
08:42 Sébastien Wulf 1.0 2 holes 0.0 Martin Rominger
           
M3 First Round       Q 1-8
juli 03 NORWAY 1.0 - 1.0 ENGLAND
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
08:52 Eirik-Tage
Johansen/Johann Gudjonsson
1.0 3/2 0.0 Gary Wolstenholme/Oliver
Wilson
09:02 Lars Brovold/Torstein
Nevestad
0.0 2/3 1.0 Richard
Finch/Jonathan Lupton
13:15 Ole-Kristian Olsen 0.0 - 0.0 Oliver Wilson
13:22 Johann Gudjonsson 0.0 - 0.0 Gary Wolstenholme
13:29 Lars Brovold 0.0 - 0.0 Ross Fisher
13:36 Eirik-Tage
Johansen
0.0 - 0.0 Richard Finch
13:43 Torstein Nevestad 0.0 - 0.0 Richard Walker
           
M4 First Round       Q 1-8
juli 03 FRANCE 2.0 - 0.0 NETHERLANDS
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
09:12 Eric Chadouet/Adrien
Mork
1.0 2/1 0.0 Jan Willem van
Hoof/Robin Swane
09:22 Jean-Baptiste
Gonnet/Nicolas Allain
1.0 2/1 0.0 Inder van Weerelt/Rick
Huiskamp
13:53 Julien
Duclos-Grenet
0.0 - 0.0 Inder van Weerelt
14:00 Nicolas Allain 0.0 - 0.0 Edward de Jong
14:07 Eric Chadouet 0.0 - 0.0 Rick Huiskamp
14:14 Adrien Mork 0.0 - 0.0 Wil Besseling
14:21 Jean-Baptiste
Gonnet
0.0 - 0.0 Jan Willem van
Hoof
           
M5 First Round       Q 1-8
juli 03 WALES 1.0 - 1.0 SPAIN
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
09:32 Craig Smith/Alex
Smith
1.0 2 holes 0.0 Pablo Martin
Benavides/Alejandro Canizares Gómez
09:42 Nigel
Edwards/Stuart Manley
0.0 1/2 1.0 Gonzalo Fernandez-Castano/Alfredo
Garcia Heredia
14:31 Nigel Edwards 0.0 - 0.0 Sebastian Garcia
Grout
14:38 Stuart Manley 0.0 - 0.0 Pablo Martin
Benavides
14:45 Alex Smith 0.0 - 0.0 Alejandro
Canizares Gómez
14:52 Gareth Wright 0.0 - 0.0 Alfredo Garcia
Heredia
14:59 David Price 0.0 - 0.0 Gonzalo Fernandez-Castano
           
M6 First Round       Q 1-8
juli 03 SWEDEN 2.0 - 0.0 IRELAND
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
09:52 Pär Nilsson/Kalle
Edberg
1.0 2/1 0.0 Justin Kehoe/Brian
McElhinney
10:02 Steven Jeppesen/Niklas
Lemke
1.0 6/4 0.0 Colm Moriarty/Gareth
Maybin
15:09 Wilhelm Schauman 0.0 - 0.0 Noel Fox
15:16 Steven Jeppesen 0.0 - 0.0 Colm Moriarty
15:23 Pär Nilsson 0.0 - 0.0 Gareth Maybin
15:30 Niklas Lemke 0.0 - 0.0 Brian McElhinney
15:37 Alexander Norén 0.0 - 0.0 Justin Kehoe
           
M7 First Round       Q 9-16
juli 03 SCOTLAND 3.5 - 1.5 ICELAND
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
10:12 Stuart
Wilson/Craig Watson
0.5 a.s. 0.5 Heidar Bragason/Orn
Hjartarson
10:22 Andrew McArthur 1.0 3/2 0.0 Magnus Larusson
10:29 David Inglis 1.0 5/4 0.0 Haraldur Heimisson
10:36 Jack Doherty 1.0 5/4 0.0 Sigurdall
Sveinsson
10:43 Graham Gordon 0.0 3/2 1.0 Sigmundur Masson
           
M8 First Round       Q 9-16
juli 03 DENMARK 2.0 - 3.0 GERMANY
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
10:53 Martin
Larsson/Dennis Kristiansen
1.0 2/1 0.0 Benjamin Miarka/Patrick
Niederdrenk
11:03 Jeppe Huldahl 0.0 3/2 1.0 Richard Treis
11:10 Mark Haastrup 0.0 3/2 1.0 Martin Kaymer
11:17 Michael Jürgensen 1.0 4/3 0.0 Markus Maichel
11:24 Anders Hansen 0.0 2/1 1.0 Christian Schunk
           
M9 First Round       Q 9-16
juli 03 PORTUGAL 1.5 - 3.5 FINLAND
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
11:34 Nuno Cunha/António
Rosado
0.0 3/2 1.0 Keijo Jaakola/Heikki
Mantyla
11:44 Tiago Cruz 0.0 2/1 1.0 Ari Savolainen
11:51 Ricardo Santos 1.0 3/2 0.0 Roope Kakko
11:58 Hugo Santos 0.0 2/1 1.0 Ville Karhu
12:05 Nuno Campino 0.5 a.s. 0.5 Erik Stenman
           
M10 First Round       Q 9-16
juli 03 SLOVENIA 1.5 - 3.5 ITALY
Time Competitor(s) Pts Result Pts Competitor(s)
12:15 Uros Gregoric/Gaber
Burnik
1.0 1 hole 0.0 Michele Rossi/Alessio
Bruschi
12:25 Matjaz Gojcic 0.0 2/1 1.0 Gregory Molteni
12:32 Grega Perne 0.5 a.s. 0.5 Francesco Molinari
12:39 Ales Gregoric 0.0 2/1 1.0 Andrea Signor
12:46 Miha Studen 0.0 5/4 1.0 Eduardo Molinari

Počet přečtení: 749
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017