obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

MČR akademiků – Pokorný a Mechlová

12.09.2018 | Petr Halaburda - ČGF | publikováno v rubrice Novinky
Jakub Pokorný a Eliška Mechlová

Česká asociace univerzitního sportu a ČGF – Akademické mistrovství České republiky, Golf Resort Panorama, Kácov (10. –  12.9.2018)

Akademickými mistry ČR pro rok 2018 se v Kácově stali Jakub Pokorný (VŠE)  a Eliška Mechlová (University of Essex). Druhá místa obsadili a stříbrné medaile získali David Benák (Univerzita Pardubice) a Nela Halaburdová (Česká zemědělská univerzita). Bronzové medaile získali Erik Palkovský (VŠE) a Klára Kuchařová (University of Surrey).

Stříbrný David Benák ustanovil v druhém kole nový rekord hřiště 65 ran.

V soutěži družstev zvítězila VŠE před Masarykovou univerzitou a Karlovou univerzitou.

Slavnostního vyhlášení vítězů, kterému předcházela studentská hymna Gaudeamus igitur, se zúčastnili vedle ředitelky soutěže Jany Giacintové a hlavního rozhodčího Josefa Slezáka rovněž členové výboru ČGF Maria Stilerová a Dominik Maršík. A došlo i na tradiční vítězný skok do zdejšího jezera, v kterém Elišku Mechlovou podpořil trochu netradičně její caddy.

Výsledky:   Jednotlivci     Družstva

Odkazy:    Panorama GR     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje