McDonald´s Golf Cup 2012

25.09.2012 | Martin Kučera | publikováno v rubrice Novinky

Firma McDonald´s uspořádala dne 22.09.2012 pro příznivce golfu již tradiční turnaj McDonald´s Golf Cup 2012. Jak již z názvu vyplývá, tak se turnaj nesl ve znamení pokrmů této firmy.

Turnaj se těšil hojné účasti a atmosféra se nesla v přátelské náladě. Jistě tomu napomohl raut značky McDonald´s. Před startem vystoupila taneční skupina, která předvedla sestavu roztleskávaček.

Vítězem kategorie 37-54 se stal člen Golfového Klubu Klasik, Pavel Požárek, který si své vítězství vybojoval snížením z původního HCP 54 na 46. V kategorii 18,1-36 se na prvním místě umístil Vladimír Mařík, člen Golfového Klubu Český Krumlov. Zlepšil z HCP 19,0 na 17,9. Kategorii 0-18 vyhrál místní člen Zdeněk Kala. Svým výkonem se zasloužil o snížení HCP z 9,7 na 9,5. Absolutním vítězem se stal tomáš Kotek, člen Golfového Klubu Hostivař.

Sláva vítězům, čest poraženým, všem dalším chuť do hry a tréninku.