MatusWinner43b

Stanislav Matuš

PGA of Germany – Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2017, Neidling, Rakousko (23. – 25.5.2017)

Čtvrtek – 3. kolo
Smrští sedmi birdie rozhodl Stanislav Matuš turnaj pro sebe. Ve finálovém kole hrál pouhých 64 úderů. Zvítězil s celkovým skore -17 o ránu před Němcem Von Delingahusenem (-16).
Matuš se v St. Pöltenu předvedl v nejvyšším lesku. Za tři kola zahrál devatenáct birdie a pouhé dvě bogey. Jeho skore je fantastických 62,70 a 64 ran (-17).

Je to jeho druhé vítězství na Pro Golf Tour.
Po turnaji v St. Pölten vystoupal Matuš na 4. místo žebříčku Order of Merit.
.

Skorkarty Stanislava Matuše

ScorecardMatuFin

.

MatusSt_29022016_03Blue

Středa – 2. kolo
V druhém kole hrál Matuš tři birdie a dvě bogey, 70 ran, jednu pod par. V dohrávaném kole je v čele pořadí s Němcem Von Delinghausenem (oba -10).
Kolo zůstalo nedohráno a bude se dohrávat ve čtvrtek od 7:30. Martin Příhoda je čtyři údery za aktuálním cutem.

Leaderboard

.

.

..

MatusSt_29022016_02

Středa – dohrávka 1. kola
Stanislavu Matušovi se dohrávka prvního kola podařila dokonale. K včerejším dvěma birdie přidal v první devítce tři další a v půlce kola byl pět ran pod parem. V druhé devítce přidal další čtyři birdie ukončil kolo s devíti birdie na rekordním skore 62 (-9). Vede od dva údery před Němci Von Delinghausenem a Querlingem (oba -7).
Martin Příhoda, který včera stihl dohrát celé kolo je v sedmé desítce pořadí na 67. místě (+1).

Úterý – 1. kolo nedohráno
Hra byla několikrát přerušena bouřkami. První kolo dohrál z Čechů pouze Martin Příhoda. Hrál jednu na par, tři birdie, dvě bogey a jedno double bogey.
Se skore +1 je v páté desítce pořadí. Stanislav Matuš stihl pouze čtyři jamky, zato se dvěma birdie a je v druhé desítce průběžného pořadí. První kolo bude Matuš dohrávat ve středu od  7:30.
Lídrem v klubovně je Němec Hinrich Arkenau (-5).

Leaderboard

Úvod
Stanislav Matuš a Martin Příhoda se jako jediní dva Češi účastní turnaje Pro Golf Tour v rakouském Neidlingu. Matuš zde loni s výsledkem 67,70,69 -7 skončil na 22. místě.

Hřiště GC St. Polten má par 71. Hrají se tři kola. Po druhém kole bude proveden cut pro 40 hráčů.

Prize Money turnaje je 30.000 Eur, ze kterých vítěz obdrží 5.000.

Odkazy:   GC St. Pölten     Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje