Matuš podepsal s Relmostem

10.06.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Stanislav Matuš

Stanislav Matuš

Přední český profesionál Stanislav Matuš podepsal pětiletou smlouvu s promotérskou firmou Relmost Petra Dědka. Po krachu Prague Golf Teamu, kdy Matuš zůstal zcela bez podpory je to skvělá zpráva pro český golf.
Předloni vybojoval kartu na Challenge, pro letošek udržel částečnou kartu, která nezaručuje účast na všech turnajích. Díky sponzorským pozvánkám Relmostu tak bude moci hrát více turnajů.

„Jsme rádi, že máme v týmu dalšího špičkového českého hráče. Dokazuje to, že jsme pro ně důvěryhodným partnerem, který má co nabídnout a může jim pomoci v plnění jejich cílů a snů,“ řekl Petr Dědek junior, viceprezident Relmostu, někdejší člen týmu.

Ve stáji Relmost jsou nyní nejsilnější hráči České republiky Matuš, Mrůzek a Cafourek, dále Kořínek, Suchan, Tintěra a Slovák Friezs.

Matuš má, jako hráč Relmostu jisté starty na sedmi turnajích Challenge Tour a na všech českých akcích promotéra.

Na sponzorské pozvánky přitom po předchozí dohodě startoval už  na prvním turnaji v Turecku a při akcích na Zbraslavi a na Kaskádě. Na nich byl vždy nejlepším domácím hráčem (29. a 14. místo) a výrazně se posunul v žebříčku Challenge Tour na aktuální 48. pozici.

 „Věděl jsem, že formu mám, ale moje karta na Challenge Tour není dostatečně dobrá, abych se na většinu turnajů probojoval sám, což bylo a je zklamání. V tom přišla pomoc od Relmostu, která moji sezónu nakopla, za což patří velký dík,“ řekl Matuš Golfextra, oficiálnímu webu Relmostu.

Zdroj: golfextra.cz