Matuš, Mrůzek a Kořínek na Challenge v Dánsku

10.08.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Stanislav Matuš

Stanislav MAtuš

Challenge Tour – Made in Denmark, Skanderborg, Dánsko  (7. – 10.8.2019)

Sobota – finále
Stanislav Matuš svůj výkon ve finále nezlepšil. Hrál dvě birdie, a dvě bogey a double bogey na 5. jamce, 74 ran, dvě nad par. Ztratil jedenáct pozic a umístil se na konečném 33. místě s hubeným výdělkem 1.320 Eur. Nyní je na 67. místě žebříčku.

Zvítězil Skot Calum Hill (-22) a obdržel prémii 32.000 Eur. O ránu zpět skončil Švéd Joela Sjöholm (-21). O třetí místo se podělili Holanďan Huizing a domácí Benjaminm Poke (oba -20).

Další umístění:   5. Laporta, Rozner, Jordan (-19), 28. Syme (-15), 33. Scalise (-14), 42. Lima (-12).

Konečné pořadí

Skorkarty Stanislava Matuše

SkoreMatus4k

.

Stanislav Matuš

Stanislav Matuš

Pátek – 3.kolo
Stanislav Matuš zahrál podruhé skvělých 67 ran s jedním eagle, pět birdie a dvěma bogey. Posunul se dopředu o šest příček na 24. pozici (-13). V čele turnaje je pětice hráčů se skore -17:  Kakko, Jordan, Hill, Sjöholm  a Bland.

Další pozice: 9. Scalise (-15), 16. Rozner, Besseling (-14), 24.Schneider, Laporta (-13), 34. Syme (-12).

Leaderboard

Skorkarty Stanislava Matuše

SkoreMatus3k

 

Pátek – dohrávka 2. kola
Z českých hráčů prošel do víkendových kol pouze Stanislav Matuš. Dohrával od 13. jamky a nezaváhal. Výsledek druhého kola má 67 ran, pět pod par a s rezervou dvou úderů postoupil do dalších bojů z 30.místa (-8).
Ostatní dva Češi cutem neprošli. Mrůzek o jeden úder, Kořínek o dva.
Vedou Fin Kakko a Španěl Angles (oba -13).

Laderboard

.

 

Stanislav Matuš

Stanislav Matuš

Čtvrtek – 2. kolo
Druhé kolo zůstalo nedohráno, více jak dvacítka hráčů bude dohrávat v pátek ráno.  Je mezi nimi i Stanislav Matuš. Po dvanácti jamkách je pět ran pod parem. S celkovým skore -8 je ve třetí desítce pořadí  a neměl by mít problém projít cutem.

S plným počtem jamek je jeden úder za aktuální hranicí postupu Filip Mrůzek (-4). Hrál dvě birdie a jedno bogey, 71 ran.  Ještě může doufat v příznivý posun cutu. Pravděpodobně neprojde Aleš Kořínek, který se zhoršil o pět ran, hrál 73 úderů a odsunul se do deváté desítky průběžného pořadí (-3).

V čele jsou Fin Roope Kakko a Španěl Pep Angles (oba -13). Třetí pozici dělí sedm hráčů Jordan, Hanson, Lengden, Se Sousa, Galiano, G. Porteous a Farr se skore -11.

Leaderboard 

.

Aleš Kořínek

Aleš Kořínek

Středa – 1. kolo
Nejlépe z Čechů začal Aleš Kořínek. Hrál 68 ran s pěti birdie a jedním bogey, čtyři pod par a je na 32. místě (-4). O ránu zpět jsou na 59. místě  Filip Mrůzek a Stanislav Matuš (-3). Mrůzek i Matuš hráli shodně  čtyři birdie a jedno bogey, 69 ran, tři pod par.

Vede Marcel Schneider (-9) před. Na druhém místě přenocují Angličan Mark Youngman, domácí Benjamin Poke a Skot Craig Howie (všichni -8).

Další pozice: 18. Bland, Hill, Jordan (-6), 32. Scalise, Lima, Ferguson (-4), 59. Fenasse (-3), 76. Laporta, Syme, Meronk (-2), 99. Hojgaard, Pigem (-1).

Tři hráči přerušili pro tmu po 15. jamkách, budou dohrávat ve čtvrtek ráno.

Leaderboard

.

Matuš, Mrůzek a Kořínek

Matuš, Mrůzek a Kořínek

Úvod
Stanislav Matuš, Filip Mrůzek a Aleš Kořínek odjeli do Dánska na Made in Denmark Challenge, šestnáctý  turnaji kalendáře Challenge Tour.
Loni zde hráli Jan Cafourek a Petr Dědek jr., oba do finálových kol nepostoupili.

Soupeři budou v plné síle. Přihlášeni jsou Rozner, Hill, Lima, Syme, Jordan a další přední hráči tour.

Hřiště Rye Silkeborg GC má par 72 a délku 6.337 metrů.
Dotace turnaje je 200.000 Eur. Loni zvítězil domácí hráč Joachim B. Hansen (-15).

Leaderboard

Odkazy:   Silkeborg GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

.