Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lukáš Tintěra vede na španělském Sherry Cupu

06.04.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Zlatou vizitku předložilo naše družstvo mužů v prvním kole Poháru národů ve španělském Sotogrande. Sherry Cup je neoficiálním mistrovstvím Evropy družstev. Náš reprezentant, karlovarský Lukáš Tintěra zazářil jako kometa. První kolo zahrál 68 (-4) a nechal za sebou všech osmašedesát startujících hráčů. Družstvo České republiky je po první kole na třetím děleném místě. Lukáš Tiňtěra (GCKV) přenocuje na čele tabulky s náskokem dvou úderů na skupinu pěti hráčů se skorem 70. „Fantastický výkon. Hřiště v Sotogrande je relativně krátké, ale úzké, členité a extrémně technicky náročné. Je velice obtížné a navíc foukal silný vítr.“ řekl nám kapitán reprezentace Mikuláš Ordnung.
Umístění dalších našich hráčů je také velmi pěkné. Petr Nič (GCEP) zahrál 74 a sdílí s dalšími jedenácti hráči 16. místo. Martin Peterka (GKČ) a Roman Svoboda (GKČ) sedí svorně na 31. místě spolu s dalšími deseti hráči, kteří zahráli 76 úderů.

Jak krásné je vidět jméno českého hráče v čele silně obsazeného mezinárodního turnaje zjistíte na obrázku vpravo. Klikněte si.

Našim hráčům držíme do dalších kol všechny palce. Suerte caballeros. Olé.

Kompletní výsledky hledejte na www.golfspain.com
[Gallery not found]