obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Lukáš Tintěra vede na španělském Sherry Cupu

06.04.2005 | Redakce | publikováno v rubrice Nezařazené
A A A

Zlatou vizitku předložilo naše družstvo mužů v prvním kole Poháru národů ve španělském Sotogrande. Sherry Cup je neoficiálním mistrovstvím Evropy družstev. Náš reprezentant, karlovarský Lukáš Tintěra zazářil jako kometa. První kolo zahrál 68 (-4) a nechal za sebou všech osmašedesát startujících hráčů. Družstvo České republiky je po první kole na třetím děleném místě. Lukáš Tiňtěra (GCKV) přenocuje na čele tabulky s náskokem dvou úderů na skupinu pěti hráčů se skorem 70. „Fantastický výkon. Hřiště v Sotogrande je relativně krátké, ale úzké, členité a extrémně technicky náročné. Je velice obtížné a navíc foukal silný vítr.“ řekl nám kapitán reprezentace Mikuláš Ordnung.
Umístění dalších našich hráčů je také velmi pěkné. Petr Nič (GCEP) zahrál 74 a sdílí s dalšími jedenácti hráči 16. místo. Martin Peterka (GKČ) a Roman Svoboda (GKČ) sedí svorně na 31. místě spolu s dalšími deseti hráči, kteří zahráli 76 úderů.

Jak krásné je vidět jméno českého hráče v čele silně obsazeného mezinárodního turnaje zjistíte na obrázku vpravo. Klikněte si.

Našim hráčům držíme do dalších kol všechny palce. Suerte caballeros. Olé.

Kompletní výsledky hledejte na www.golfspain.com
[Gallery not found]