Golf Geum obarvení  nové levé 6.12.2018
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 pravá část
Golf Geum obarvení od 6. 12. 2018 horní část

Dojmy Lucie Hinnerové z Maroka: V Agadiru se mi nedařilo

27.03.2015 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Lucie Hinnerová

Profesionální golfistka Lucie Hinnerová se zúčastnila Ladies European Tour v Maroku, kde vedle Kláry Spilkové reprezentovala český golf. Bohužel ve druhém kole neprošla cutem.

Hrála jsem o něco lépe než v prvním kole, ale vůbec nejsem se svou hrou spokojená. Opět jsem nedokázala skorovat. Aspoň na poslední jamce jsem dala putt do birdie, to mě trochu potěšilo. Nezbývá mi nic jiného, než si dát dobrou večeři a popřemýšlet o tom, co bylo na hřišti špatně a z toho se poučit do příštích turnajů,“ povzdychla si Hinnerová a prozradila své plány pro nadcházející dny.

„Zítra si půjdu na chvíli zatrénovat na zdejších rychlých greenech a pak se vydám podívat se na mužskou Evropskou Tour, která se hraje na vedlejším  hřišti. A v neděli bych chtěla jako divák podpořit Kláru v jejím finálovém kole,“ řekla nám golfistka.

Lucie Hinnerová přiletěla do marockého Agadiru se svým trenérem Petrem Moučkou už v pondělí dopoledne, aby měla dostatek času hřiště pořádně poznat.

„Hned po příletu jsme se vydali zahrát si aspoň devítku a lehce potrénovat,“ uvedla Hinnerová a dodala, že hřiště v Agadiru je ve velmi dobrém stavu, ale je trochu dlouhé a navíc je v Maroku stále silný vítr.

„Osobně mi přišlo, že každá devítka je jiná. Ta druhá mi připadá delší a je o něco užší, je zde i více stromů,“ popsala nám své dojmy z hřiště Hinnerová, která nebyla spokojená hlavně s prvním kolem turnaje.

„Do 16. jamky to šlo, ale bohužel pak přišla osudná sedmnáctka, kde jsem zahrála triple bogey, což mě mrzí. Takže z výsledku 79 ran jsem byla docela špatná. Bohužel jsem nedávala některé důležité putty, které tam měly spadnout, ale greeny už byly opravdu sešlapané a každý jezdil úplně jinak,“ povzdychla si golfistka.

V Maroku se jí ale celkově líbilo. „Turnaj je perfektně zorganizován. Navíc kousek od nás hraje mužská Evropská Tour,“ dodala Lucie Hinnerová.

Více o turnaji v Maroku najdete ZDE