Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Lucie Hinnerová: Hrály jsme i na sněhu

02.05.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Interview, Novinky, Rozhovory
A A A

Lucie HinnerováČeská profesionální golfistka Lucie Hinnerová se na turnaji LET Access Series – ASGI Swiss Ladies Open ve Švýcarsku umístila v TOP 50.

Ve finále si zapsala konečný součet kola 75 ran, tři nad par. S celkovým skore +5 skončila na 42. příčce pořadí.

„Se svým výsledkem jsem spokojená. Hrálo se mi všechny tři kola dobře. I když to třetí jsem nezačala úplně šťastně… Zahrála jsem tripláče. A pak jsem ještě přidala doubláče. Naštěstí jsem pak zapsala ještě několik birdie a skončila na výsledku +3,“ uvedla golfistka ve Švýcarsku.

HinnerovaDrive850„Hřiště jsem již hrála po třetí a tak jsem věděla, že se musím připravit na velmi husté a vysoké roughy, kde bylo opravdu jedinou možností pro vyhrátí ven dostat se wedgí na fairway. Letos mě, ale překvapilo počasí. Když jsem v pondělí přijela, tak hřiště bylo pokryto asi 10cm vrstvou sněhu. Naštěstí to odpoledne roztálo a druhý den jsme již mohly hrát,“ řekla Hinnerová.

„Ve Švýcarsku mě dost překvapilo to, že tentokrát opravdu dost foukalo, což předchozí dva roky nebylo. Ale je pravda, že loni jsme hrály v kraťasech. Jak jsem již psala, jsem opravdu ráda, že jsem zvládla projít cutem, protože turnaj byl hodně kvalitně obsazen,“ okomentovala event v rámci LET Acess Lucie Hinnerová a dodala: „Startovalo zde dost holek z LET, které neměly celý duben žádné turnaje. O to víc mě těší, že jsem dokázala obstát v tak silné konkurenci.“