Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Lexi Thompson o plánech na rok 2013

27.01.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Alexis Thompson

Při příležitosti předváděcího dne Demo day 2013 Merchandise show, která proběhla v Orlandu na Floridě, promluvila Alexis Thompson o svých plánech a cílech na další sezonu. Vycházející hvězda LPGA Tour přiznala, že na jejím úspěchu mají zásluhu bezesporu i její dva starší bratři, z nichž jeden hraje také profesionálně. Jejich rady a zkušenosti měly na její hru velký dopad.

„Pomohli mi hlavně s mými postoji vůči golfu, s pozitivním myšlením, ale i s jinými věcmi.“ Její starší bratr profesionál jí také radí s letenkami, hotely, ve kterých je dobré zůstat, a se vším, co se týká organizace cesty na turnaje. Ona se díky tomu bez stresu může soustředit na svou hru. „Mít dva starší bratry mě také hodně motivovalo, oba dřív hráli lépe než já a tím, že mě poráželi, mě zároveň motivovali k lepším výkonům,“ řekla. Thompson, i když je zatím velmi mladá, v únoru jí bude osmnáct, na tour není nováčkem, má za sebou již dvě sezony.

Největším cílem pro dlouholetou kamarádku Jessiky Korda na příští rok je hrát konzistentně a přinejmenším stejně jako minulou sezonu. Neopomněla ale také zmínit letošní Solheim Cup, který je pro ni velmi prestižní událostí. „Když mohu reprezentovat svou zemi, je to pro mě ta největší pocta, budu se určitě hodně snažit, moc se na to těším,“ dodala golfistka. Vyhrát Solheim Cup je pro ni daleko důležitější než vyhrát major.

Ve stanu Puma reportérům také prozradila, že má v bagu nový driver a že ji čeká ještě výměna dalšího vybavení. „Miluji Puma oblečení, je takové mladistvé a trendy,“ dodala na závěr.


Aneta Zárubová