obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

LETAS Casa Serena – ohlasy hráček

28.06.2017 | Čeněk Lorenc - GM Pro | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Flight5Foxconn Czech Ladies Challenge: Pozitivní ohlasy hráček

Jednoznačně pozitivní reakce hráček přineslo jak řešení situace s finále Foxconn Czech Ladies Challenge, tak samotné hodnocení turnaje LET Access Series, uskutečněného premiérově na hřišti Casa Serena. Situaci způsobenou požárem, kvůli němuž se finále nemohlo odehrát, přijaly účastnice i vedení okruhu LETAS s maximálním pochopením a akci beztak hodnotily jako skvěle uspořádanou a jednu z nejlepších za celou sezonu i historii soutěže.

„Chtěla bych poděkovat všem za uspořádání turnaje na tak významném místě i hřišti a navíc s perfektní organizací a podporou. Všichni před finále čelili výjimečně složité situaci a je zásluhou opravdu všech, že se podařilo turnaj zdárně dokončit. Nejdůležitější je, že všichni zůstali zdrávi,“ uvedla ředitelka LETAS Diane Barnard, která na hřiště ve finálový den zavítala.

„Bylo to skvělý turnaj LET Access v České republice. Děkuji vše sponzorům, organizátorům, hřišti, rozhodčím, dobrovolníkům a také divákům a všem, kteří nás přišli podpořit. Byl to pro mě skvělý týden, v němž jsem zažila své první profesionální vítězství, které si budu navždy pamatovat. Doufala jsem v lepší závěr, v odehrání celého finále, ale jsem hlavně ráda, že nikdo nebyl zraněn. Před finále šlo o těžké, ale férové rozhodnutí,“ uvedla vítězná Francouzka Lucie Andre.

Své vzkazy přidaly i české hráčky, které se zúčastnily turnaje na pozvání promotéra. „Turnaj sice skončil předčasně, ale i přes to bych moc chtěla poděkovat České golfové federaci a GM Pro za skvělou organizaci a možnost si tento turnaj zahrát. Získala jsem spoustu nových zkušeností na dalším profesionálním turnaji. Jsou jako vždy velmi cenné. Děkuji všem za podporu a příští rok doufám znovu,“ napsala organizátorům amatérka Kristýna Frýdlová. „Děkuji za možnost zahrát si turnaj a získat další zkušenosti,“ dodala také profesionálka Eva Koželuhová.

„Obrovské díky tour, dobrovolníkům a organizátorům za to, co udělali, aby všichni zůstali v bezpečí. Všichni jste obětovali opravdu vše,“ napsala druhá v pořadí, Rakušanka Nina Muehl, a podobně reagovalo množství dalších hráček ze zahraničí na svých webových profilech.

„Některé věci jsou důležitější než golf. Děkuji všem za to, jak se vypořádali se situací,“ napsala Angličanka Rosie Davies. „Byl to i tak skvělý turnaj,“ dodala Španělka Mireia Pratt. „Děkuji za uspořádání skvělé akce na hřišti, které je pro mě jedničkou roku,“ uvedla Iona Stephen ze Skotska.

Turnaj se konal na hřišti titulárního partnera, mezinárodní společnosti Foxconn, za promotérství České golfové federace a s organizací marketingové společnosti GM Pro.

*