LET – Spilková na British Masters

16.08.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Ladies European Tour – ISPS Handa British Masters, Denham, Anglie
(16. – 18.8.2012, -1 hodina)

Neděle – poslední kolo
V turnaji zvítězila Velšanka Lydia Hall (-7) před Američankou Beth Allen (-6). O třetí příčku -5 se podělilo šest hráček.
Ostatní umístění:  3. Trish Johnson, Simon (-5), 11. Pace (-3), 14. LUna (-2), 18. Reid, Nocera (-1), 29. Hudson, Booth, Sandolo (+1), 52. Kamasovbá, Koch (+5), 55. Schaeffer, Davies (+6).

Klára Spilková - British Masters 1. kolo

Pátek – 2. kolo
Druhé kolo už skvělé nebylo. Dvě double bogey, tři bogey a jediný berdík. Spilková hrála o osm ran hůře, donesla 78 (+6) a s celkovým skore +4 zůstala jeden úder za hranicí cutu a na British Masters končí.
V čele je Jihoafričanka Ashleigh Simon (-9).

Cutem neprošly: Yadloczky, Spilková, Parker, Skarpnord, Wessberg, Brewerton.

Čtvrtek – 1. kolo
Spilková začala skvěle. Šla z 10. odpaliště a na prvních pěti jamkách zahrála čtyři birdie a jedno bogey. Další bogey přidala na deváté jamce. Druhou devítku šla v paru, dvě birdie a dvě bogey. První kolo došla dva údery pod par a přenocuje na 17. místě.

„Dnes se mi hrálo dobře, i přesto že má hra byla nevyrovnaná, jsem se svým výkonem spokojená.  Proměnila jsem hodně birdíků. Zahrála jsem hodně dlouhých puttů. Jen na 17 jamce jsem bohužel trefila vodu,“ informuje z Denhamu Spilková. „Byly dobré podmínky a na zítřek už se moc těším,“ dodává Spilková.

Vede anglickovelšká trojice Zuel, Hall, Davies (6).
Další pozice: 6. Pace (-4), 10. Trish Johnson, Nocera, Reid (-3),  29. Booth (-1), 62. Schaeffer (+2), 89. Parker, Kamasová (+4), 108. Brewerton +6).

Fotogalerie z 1. kola


Klára Spilková v dějišti British Masters

Středa – den nula
V úterý Spilková trénovala, odpoledne si zahrála cvičnou devítku.Ve středu  Klára obešla celé hřiště a po lehkém občerstvení ještě trénovala. první devítku zmokla a druhou svítilo sluníčko, ale bylo teplo.

Jinak zajímavostí je, že v klubovně je zároveň i sídlo LET.

Klára bude startovat ve čtvrtek 16. 8. z jamky číslo 10 ve flightu s Luxemburčankou Liebelei Lawrence a Francouzkou  Julie Masiongrosse v 15.30 hodin místního času. V pátek 17. 8. ve stejném složení flightu jako předešlý den, v 9.30 hodin místního času z odpaliště  č. 1.

„Moc se mi tady líbí, je tady velmi pěkné okolí a příjemní lidé. Na zítřek už se moc těším. Hřiště je velmi příjemné a greeny kvalitně připravené. Hřiště je na půl parkové a na půl linksové, díky bunkerům a vysoké trávě okolo fairwayí a greenů, „sděluje z Anglie Klára Spilková.

Fotogalerie ze středečního cvičného kola

 

Klára Spilková

Klára Spilková se účastní premiérového ročníku British Masters. Turnaj se koná v Denhamu, na východním okraji Londýna. Turnaj je velmi dobře obsazen. Hrají  Davies, Booth,  Luna, Parker, Trish Johnson, Reid, Pace, Brewerton, Nocera, Koch i Zuzka Kamasová.

Hraje se na Golf Clubu Buckinhamshire a hráčky nešetří chválou na kvalitu hřiště a zázemí.

Dotace turnaje je 357.226  eur, našich asi devět milionů korun.

Klára Spilková před odjezdem na tento turnaj poskytla našemu serveru rozhovor.Odkazy: … GC Buckinghamshire Hřiště na staelitní mapěStránky British MastersStránky Kláry Spilkové

.

Klára bude startovat ve čtvrtek 16. 8. z jamky číslo 10 ve flightu s Luxemburkou Liebelei Lawrence a Italkou Julie Masiongrosse v 15.30 hodin místního času. V pátek 17. 8. ve stejném složení flightu jako předešlý den se změnou času v 9.30 hodin místního času a jamky č. 1.Klára bude startovat ve čtvrtek 16. 8. z jamky číslo 10 ve flightu s Luxemburkou Liebelei Lawrence a Italkou Julie Masiongrosse v 15.30 hodin místního času. V pátek 17. 8. ve stejném složení flightu jako předešlý den se změnou času v 9.30 hodin místního času a jamky č. 1.