Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

LEDNOVÝ GOLF DIGEST V PRODEJI

06.01.2004 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Pátého ledna vyšlo lednové číslo časopisu GD – Golf Digest. Pokud chcete být připraveni na blížící se sezonu, nenechte si ho ujít!Co dělat, aby vaše vybavení netahálelo ani v zimě? Vydejte se do indooru! Jak na to se dozvíte v článku Jana Bělohubého.
Nové dovednosti se vám budou na jaře hodit, ať již vyrazíte na některé z nejlepších nových hřišť v Americe, nebo zůstanete v Čechách a necháte se zlákat do lužického království Malevil
Klidný zrak, který je titulním tématem lednového GD, uplatníte nejen při přesném patování, ale i při čtení článku Davida Tomse, který vás naučí, jak se stanete bankrovým hráčem se vším všudy. 
Scott Devenport předvede tři kroky k bezpečnému švihu,Alan Babický vám přiblíží osobnost Hanuše Goldscheidera a Vít Koďousek shrne události, které hýbaly českým golfem v roce 2003. 
Arnold Palmer vás nechá nahlédnout do svého bagu, podíváte se, jak najít správný úhel pro postavení hole a my pro vás otestujeme cviční patr Zen Oracle. 
Tiger Woods vám poradí, jak si udržet kontrolu hry a od Davida Leadbettera, Butche Harmona nebo třeba Jima Flicka se dozvíte, jak odstranit šlajs, jak snížit držení při hře krátkými železy nebo jak zvládnout čip s roughu či ze svahu.
Nechybí ani pravidelná příprava na pokoření hranice 100, 90 a 80 úderů, rubrika Styl ( tentokrát o oblečení do deště ) ani prezentace nejnovějšího vybavení.A to není zdaleka vše , co naleznete na 110 stranách lednového GD……
Více informací o novém čísle, archiv, novinky ze světa golfu, odkazy na hřiště a proshopy, ceníky inzerce, GD klub a předplatné najdete na
www.golf-digest.cz 
Redakce časopisu GD – Golf Digest vám přeje šťastný a úspěšný rok 2004

[Gallery not found]