obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Lady Abrahams Trophy – vítězí Sever

15.04.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
LAT17WinSever

Vítězné družstvo

ČGF – Akcenta Lady Abrahams Trophy presented by Autocont, Kunětická Hora (14. – 16.4.2017)

Neděle – 2. den, singly
V půl deváté dopoledne za větrného a téměř mrazivého počasí odstartoval Aleš Libecajt zápasy dvojher.  Ženy Severu a Jihu zabalené do všeho teplého, co bylo k dispozici, vyrazily do rozhodujících zápasů. Sever prohrává po předchozích foursomech a fourballech 5:3 a musí dohánět. Na Kuňce je asi 7 stupňů a fouká studený vítr. Občas probleskující sluníčko alespoň na chvilku ohřívá zmrzlé tváře a ruce.
Jako poslední flight vyrazily na hřiště kapitánky Eva Koželuhová a Šideri Váňová.

Kole jedné hodiny odpoledne bylo hotovo. Sever získal potřebných šest bodu a zvítězil v těsném poměru 9:8.

Vítězný Sever hrál ve složení kapitánka Eva Koželuhová, Kateřina Čermáková, Michaela Fabiánková, Kristýna Frýdlová, Sarah Hricíková, Natali Kamberská, Eliška Kocourková, Patricie Macková, Iveta Poslední.

Konečné výsledky

2017_LAT_Vysledky_ne2

.

Detail turnaje na cgf.cz

.

Vitezky2016

Vítězný tým 2016

Sobota – 1. den
Dopolední foursomy na jamky byly jasnou záležitostí pro Sever, který vyhrál tři ze čtyř zápasů v poměru 3/1. Body pro Sever uhrály dvojice Koucourková-Čemáková, Frýdlová-Koželuhová a Hricíková-Macková. Bod pro Jih uhrály Váňová s Ryškovou.
Při odpoledních fourballech se karta obrátila. Jih vyhrál všechny čtyři zápasy poměrem 4/0. Body přinesly dvojice Ryšková-Marešová, Vahalová-Harcubová, Dolečková-Stará a Váňová-Kverková.
Po prvním dni vede Jih 5/3.

Detail turnaje na cgf.cz

.

Úvod
Na počest vzácné ženy s úžasným životním příběhem a velké podporovatelky českého golfu v době totality, pořádá Česká golfová federace už 12. ročník utkání družstev žen s názvem Lady Abrahams Trophy (LAT). V přátelském a společenském utkání si proti sobě zahrají osmičlenná družstva, složená z nejlepších hráček České republiky. Výběr hráček do družstev je veden pomyslnou čarou, rozdělující naší zemi na Sever a Jih. Utkání má stejný formát jako Solheim Cup, hrají se fourbally, foursomy a dvouhry na jamky. Letos se dějiště utkání přestěhovalo na Kunětickou Horu.
V sobotu se dopoledne odehrají foursomy, odpoledne fourbally a v neděli dopoledne dvouhry.

Federace pro 12. ročník 2017 LAT nominovala:

Sever: kapitánka Eva Koželuhová, Kateřina Čermáková, Michaela Fabiánková, Kristýna Frýdlová, Sarah Hricíková, Natali Kamberská, Eliška Kocourková, Patricie Macková, Iveta Poslední.

Jih: Kapitánka Šideri Váňová, Natálie Bartoníčková, Kateřina Dolečková, Lucie Harcubová, Michaela Kverková, Blanka Marešová, Hanka Ryšková, Karolína Stará, Agáta Vahalová.

V pátek se odehraje tradiční turnaj hostů. V každém flightu partnerů a hostů půjde jedna hráčka LAT. Ředitelem turnaje je Aleš Libecajt a hlavním rozhodčím Michal Voigts.
Pořadateli turnaje jsou ČGF a GM Pro pana Petra Žáka. Generálním partnerem je společnost Akcenta.

Detail turnaje

Vítězky předchozích ročníků

Rocniky

Sestřih loňského ročníku

Z archivu Golf.cz
Lady Abrahams Trophy:   2016   2015   2014   2013    2012   2011   2010    2009    2008   2007   2006

.