Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Ladies ukončily zimní sezónu

29.03.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Již popáté se hráčky Lady Paradise Golf Tour sešly na závěrečném Masters v pražském Erpet Golf Centru, ve kterém celou zimu měřily své síly a zkoušely hru na simulátorech. Z celkových 17 turnajů, které se hrály na 12 jamek na FSG simulátoru a 6 jamek na Malém kursu se započítávalo nejlepších pět turnajů. Večer se dámy sešly a na společenském večeru, vyhlásily výsledky, uzavřely zimní sezónu a zahájily letní.

Samostatné závěrečné Masters se odehrálo na 18 jamek na FSG simulátoru na hřišti Pellican Hills, a mnoho z nás potrápilo třeba až na zrádné 18 jamce…

Výsledky závěrečného Masters:

1. místo Lenka Budinová
2. místo Hanka Popelková
3. místo Zdeňka Rabochová

Patronem a sponzorem závěrečného turnaje byl CZ Golf, společnost, vlastnící několik golfových hřišť včetně krásného hřiště v Telči, kam si jistě velmi rády přijedeme zahrát. Patronem a sponzorem závěrečného turnaje byl CZ Golf, společnost, vlastnící několik golfových hřišť včetně krásného hřiště v Telči, kam si jistě velmi rády přijedeme zahrát.

Lady Paradise Erpet Golf Tour 2006/07

Slavnostní zakončení celé zimní tour se odehrálo ve večerních hodinách v pražské restauraci
U tučňáků, v klubu zvaném Blázinec. Úplný blázinec tam sice nebyl, jen bylo hodně rušno, přesně tak, jak to vypadá, když se sejde více než 5 hráček dohromady, a zde jich bylo určitě 10 x tolik … Probíralo se vše možné, bylo slyšet i vzpomínání na krásně zahrané jamky z loňské sezony, ale hlavně byla hezká atmosfera, protože mezi nás přišly i hráčky, které v zimě nemohly hrát.

Patronem a sponzorem celého večírku byl Prague City Golf Club, což je nově vznikající hřiště na Zbraslavi. Ten kdo hrál na Fontaně u Vídně se může těšit na podobné hřiště, navíc navrhované Alexem Čejkou.. Rozsáhlé prostory, blízká dostupnost, hodně vody a krásně upravené hřiště, to je budoucnost, která zde na naše golfisty čeká. Na první devítku se můžeme těšit již příští rok a v návaznosti potom hned na dalších 9 jamek. Zde však plány nekončí, pokračovat se bude další soukromou klubovou osmnáctkou a vším co k tomu náleží. Paní Lucie Motlíková, marketingová ředitelka tohoto projektu ochotně vysvětlovala vše co naše hráčky zajímalo. Dalším vzácným hostem byla paní Jaroslava Smejkalová, ředitelka
korporátního prodeje CK Fischer. Tato cestovní kancelář je novým partnerem naší Tour pro letošní rok a jako cenu věnovali poukaz v hodnotě 25.000,- Kč na výběr zájezdu dle vlastního výběru. . Losování proběhlo mezi hráčkami, které se umístily v celkovém žebříčku odehraných pěti turnajů.

Výherkyní je Dáda Kutilová, která již čtvrtým rokem pravidelně hraje téměř všechny turnaje.

Vítězky na Erpet Golf Tour 2006/07 :

kategorie 0 – 25 :
1. místo Lenka Budinová
2. místo Jarka Fejtová
3. místo Kateřina Tichá

kategorie 25,1 – 54:
1. místo Mirka Cejnarová
2. místo Ivana Kociánová
3. místo Lída Vopičková

Vítězky Malého kursu :

kat. 0 – 54
1. místo Lenka Budinová
2. místo Mirka Cejnarová
3. místo Ivana Kadavá

K příjemné pohodě večera přispělo také bohaté pohoštění připravené zaměstnanci
restaurace pod stálým dohledem majitele a dalšího golfového nadšence pana Cejnara a krásné ceny od všech našich partnerů.

Zimní tečku máme za sebou a hned v polovině dubna začneme „ladit“ svoji formu při našich
turnajích na 9 jamek bez úpravy handicapu, které jsou již tradičně v Praze Motole vždy v pondělí dopoledne a nově i v Praze Hodkovičkách vždy ve středu dopoledne.
Celou sezonu zde můžeme chodit trénovat a hrát, a vždy jednou v měsíci vyzkoušíme mistrovská hřiště, kde již půjde o čistě sportovní klání s úpravou handicapu.
Pro velký ohlas jsou dva turnaje vypsány jako Lady Paradise a přátelé a mohou zde
ve svých samostatných kategoriích startovat i muži z řad našich rodinných příslušníků a přátel.

Termíny našich turnajů :

31. května, čtvrtek – Y – Liberec (smíšený – ženy, muži)
17. května, neděle – Karlovy Vary (ženy)
19. července, čtvrtek – Konopiště – Radecký (ženy)
20. srpna, neděle – Cihelny (smíšený – ženy,muži)
24. září, pondělí – Mariánské Lázně

Systém turnajů, propozice, ceny,a přihlašování je stále stejný, bližší informace naleznou
zájemkyně na našich stále aktivních internetových stránkách www.golflady.cz   www.ladygolf.cz

Děkuji všem našim milým partnerům, kteří nám svou pomocí a cenami již pátým rokem
umožňují trvání naší Lady Paradise Golf Tour.