Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kuriózní sázky na Woodse

03.04.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice Novinky
A A A

TigerWoods svým návratem potěšil mnoho lidí, ale největší radost mají zřejmě britské sázkové kanceláře. Jejich kreativita, jak se zdá, nezná meze. Zapomeňte na jednoduché sázky typu, Tiger vyhraje Masters.

Britští bookmakeři nyní nabízejí možnost sázet například na to, jestli světová jednička svým prvním odpalem zasáhne strom, nebo jestli políbí anonymní blondýnu před tím, než odpálí.

„Je to pro nás velká šance, jak si trochu přilepšit,” svěřil se tisku mluvčí společnosti William Hill, Rupert Adams. Adams také potvrdil, že nejvíce sázek, jako obvykle očekávají 2 nebo 3 dny před začátkem Masters, protože jakmile jednou sázku uzavřete, nelze ji změnit.

V obou kancelářích, William Hill a Ladbrokes má Woods kurz 4-1 na vítězství, i když nehrál v žádném turnaji od té doby, co začala celá jeho aféra.

Podle Adamse je po něm hned dalším favoritem Phil Mickelson s kurzem 9-1, Ernie Els je třetí s 10-1. Tento rok se ale vedle obvyklých sázek, jako je například umístění mezi top 10 objeví také sázky typu, jestli zasáhne fairway svým prvním drivem, nebo jestli se v hledišti objeví jeho žena, Elin.

William také prozradil, že Woodsovy aféry sázkaře zdaleka neodradily a lidé mu v golfu stále věří.

Dále je možné si také vsadit na to, jestli se Woods s někým pohádá, odhodí vztekle hůl, nebo ji dokonce zlomí.

 

Aneta Zárubová

Aneta75L