ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Krása i golfový talent – Miss Golf

01.12.2007 | Redakce | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Soutež MissGolf probíhá sedmým rokem a každý rok projde soutěží několik desítek dívek. Postupem času ubývá v soutěži výkonnostních golfistek a přibývá středních hendikepů a začátečnic. Mnoho dívek začíná s golfem právě kvůli této souteži. Proto je již několik let součástí soutěže golfová příprava pro soutěžící s vyššími nebo žádnými hendikepy. Pod vedením nejkvalitnějších profesionálních trenérů jsou dívky od přihlášení systematicky připravovány, aby na turnaji Miss Golf uspěly. A tady se občas vynoří talent. V letošní sezóně je to bezpochyby Monika Parmová.

Atletka, trojnásobná mládežnická mistryně ve skoku o tyči, chytla golf správným způsobem.
Tréninkové návyky z atletiky přenesla do golfu a její postup byl přímo raketový. Na turnaji Miss Golf, který byl jejím prvním, uhrála 62 Stablefordových bodů, turnaj suverénně vyhrála a snížila hendikep z hodnoty 54 na 32,5.

A to byl podnět k podpoře takové talentu v jejím vývoji. Pod záštitou serveru Golf.cz, (pořadatele soutěže MissGolf) bude Monika Parmová vedena našími předními trenéry v zimě v Erpetu a v létě v Golf Clubu Praha. Jsou stanoveny hranice výkonnosti, kterých má Monika dosáhnout ke konci příštího a dalšího roku. Ty jsou podmínkou další podpory.

O jejích úspěších i neúspěších Vás budeme informovat na stránkách golf.cz a v časopise Golf & Style.
Držte jí palce.

Počet přečtení: 1 339
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017