Koželuhová na LET Access ve Švédsku

30.08.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A
Eva Koželuhová

Eva Koželuhová

LET Access Series – Turfman Allerum Open, Helsingborg, Švédsko (30.8. – 1.9.2018)

Pátek – 2. kolo
Eva Koželuhová měla z prvního kola náskok jednoho úderu na hranici cutu, který je na hodnotě +2.
Druhé kolo se však české hráčce ani trochu nepovedlo. Všechno zlé jí potkalo v první devítce, kterou zahájila na 10. odpališti. Pět bogey a jedno  birdie daly po devíti jamkách čtyři rány nad par. V druhé devítce snažila zkorigovat ztrátu, ale nevyšlo žádné birdie, hrála osm parů a navztek padlo na poslední jamce double bogey. Celkem 78 ran a konec nadějí na postup do sobotního kola.
S celkovým skore +7 je česká hráčka na 91. místě, daleko od postupové hranice.

Leaderboard

.

Eva Koželuhová

Eva Koželuhová

Čtvrtek – 1. kolo
Eva Koželuhová si v prvním kole vedla velmi dobře. Jedno birdie a dvě bogey znamenají výsledek 73, jeden úder nad par a pozici na 29. místě (+1).
Vede Angličanka Hayley Davis se skore -6. O třetí místo (-4) se dělí čtveřice hráček Gustavsson, Goodall, Nerpin a Gustafsson-Spang.

Další pozice: 8. Rominger, Fünfstück, Persson (-2), 17. Hall Andre, Colombotto, Folch (-1), 29. Wessberg (+1), 45. Nuutinen (+2), 58. Emma Nilsson, De Roey, Frankish (+3), 95. Peronnin (+6), 103. Hedberg (+7).

Leaderboard

.

Hriště645Úvod
Jedenáctého turnaje kalendáře LET Access Series se ve  švédském Helsingborgu účastní jediná Češka, profesionálka Eva Koželuhová.
Na startu budou z domácích hráček jednička žebříčku LET Emma Nilsson,  Linda Wessbergt, Emma Westin nebo Viva Schlassberg. Dále pak Andre, MacRae, vítězka z Konopiště Carmen Alonso, De Roey, Rominger, Fünfstück, Emilie Alonso, Nuutinen a další přední hráčky této série.

Hraje se na hřišti   Turfman Allerum Open s parem 72.

Turnaj má dotaci 35.000 Eur.

Leaderboard

Odkazy:  Turfman Allerum GC     Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje 

.