Aleš Kořínek do Relmost ProGolf Teamu

24.09.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

Aleš Kořínek

Talentovaný a zanícený golfista Aleš Kořínek se stal novým členem Relmost ProGolf Teamu (RPGT) promotéra Petra Dědka. Bývalý fotbalový brankář druholigového Zlína po několika letech ve špičce amatérského golfu praštil s fotbalem úplně a stal se loni golfovým profesionálem. Absolvoval většinu profesionálních turnajů v Česku, hrál European Tour Czech Masters na Albatrossu a má za sebou několik startů na Challenge Tour.

Aktuálně je na 11. místě žebříčku Order of Merit Czech PGA Tour se získanou částkou 74 258 Kč.

Nyní podepsal smlouvu s Relmostem, která mu zajišťuje v dalších sezónách přímé starty na Challenge Tour a European Tour. Prvním turnajem v novém angažmá bude Challenge Tour v Římě, 2. – 5. října, kterého se účastní další hráči  RPGT  Stanislav Matuš, Petr Gál a Daniel Suchan.

Generální ředitel promotérské společnosti Relmost David Trunda k tomu řekl:  „Ano, minulý týden v pátek jsme podepsali smlouvu s Alešem Kořínkem. Jsme rádi, že je Aleš s námi. Zprvu, kdy za nás hrál turnaje Challenge Tour, byl spolupracující hráč. Naše námluvy trvaly půlku sezóny, pak jsme oba zjistili, že by to mohlo přinést ovoce, že by to Aleše mohlo posunout dál.  Garantujeme mu možnost hrát některé turnaje Challenge Tour a minimálně jeden turnaj European Tour. Smlouva je dlouhodobá a týká se také marketingového zastupování,“ uvedl Trunda.

Odkazy: … Relmost …  Order of Merit …  Facebook Aleš Kořínek

 

.