ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Kongres incomingové golfové turistiky v Praze zahájen

31.05.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

waltonPo včerejší uvítací večeři v prostorách Hotelu InterContinetal se dnes delegáti kongresu sešli na pracovním jednání v Golf Resortu Albatross. V první části pracovního dopoledne proběhl seminář se zásadními vystoupeními prezidenta IAGTO Petera Waltona a prezidentky CGTA Marie Jehličkové.  Příspěvky se zabývaly  otázkami golfového turismu v době probíhající recese. Vystupující zdůraznili nezbytnost navyšování kvality poskytovaných služeb v celém řetězci zúčastněných subjektů. Za zcela nezbytnou podmínku úspěchu jednotlivých golfových resortů je jejich vzájemná regionální spolupráce.
 Brazilský delegát Michael Nagy představil aktivity Brazílie pro popularizaci země jako golfové destinace, v souvislosti s návratem golfu do programu letních olympijských v roce 2016. Do programu je zapojena i sousední Argentina.
V dalším programu se formou workshopu setkali představitelé tour operátorů a českých subjektů, převážně golfových  hřišť.
V odpoledních hodinách se účastníci kongresu se seznámili s nově otevřeným špičkovým hřištěm.
Program kongresu zítra pokračuje oficiálním turnajem na hřišti Golf Resortu Konopiště.

 

 Více o IAGTO: www.iagto.com
IAGTO je celosvětová obchodní organizace zaměřená na golfový tourismus. Založená v roce 1997 dnes cca 1500 členů, kteří vyvíjejí aktivity v 80 zemích. Výrazným způsobem ovlivňuje dění v tomto oboru turistického průmyslu.

Více o CGTA:  www.cgta.cz
GGTA je otevřené občanské sdružení, jehož cílem je podpora zahraniční golfové turistiky do ČR. Vítanými členy asociace jsou všechny subjekty, fyzické i právnické osoby, které chtějí přispět k rozvoji golfové turistiky a které mají zájem na rozšíření tohoto segmentu trhu participovat. Budou jimi jistě golfová hřiště, cestovní kanceláře, cestovní agentury, hotely, restaurace, dopravní agentury, letecké společnosti a další.
V současné době sdružuje 30 tuzemských subjektů zapojených do golfového incomingu.

Kontakt:  sl. Veronika Vávrová, email: secretary@cgta.cz

IAGTO_Logo_One_Line_JPG_(2) LOGO+CGTABez názvu-1

Počet přečtení: 3 578
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017