Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kongres golfového incomingu se schází v Praze

25.05.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice Novinky
A A A

IAGTO_Logo_One_Line_JPG_(2)Praha bude na přelomu května a června hostit pololetní konferenci  IAGTO  Mid Year  Convention 2010 (IMYC).  IAGTO (International Associations of Golf Tour Assiciation)   je celosvětová organizace na podporu  golfového turísmu.  Sdružuje cca 1.500 členů, kterými jsou golfoví touroperátoři, resorty, hotely a dopravci.

barevne s negativnim textem IMYC je  každoroční stěžejní událostí IAGTO a přivede do České republiky líčové představitele celosvětového golfového turismu. Počet účastníků je plánován na 70 osob a jenom přes 50 golfových specialistů bude propagovat Českou republiku jako atraktivní golfovou destinaci na jejich domácím poli. Zbývající specialisté budou z řad představitelů IAGTO Chapter Chairman a novinářů z International Golf Travel Writers Association. Česká republika se pořádáním této jedinečné události, kterou zaštítil ministr pro místní rozvoj Ing. Rostislav Vondruška, postaví do řady za přední golfové světové destinace Irsko, USA a Portugalsko.

LOGO+CGTA Pololetní konference se koná v gesci  Czech Golf Travel  Association (CGTA).  Účastníci konference budou diskutovat o všech novinkách a trendech tohoto turistického odvětví, které generuje roční celosvětový obrat v řádech desítek miliard USD.  V rámci programu navštíví také řadu golfových resortů nejen v bezprostředním okolí Prahy.  Pro provozovatele českých golfových hřišť je to výjimečná příležitost seznámit se „z první ruky „ se zásadami vedoucími k úspěchu v golfovém incomingu . Tímto následně pak doplnit strukturu svých příjmů.
Při jednotlivých seminářích, workshopech, setkáních v „terénu“ bude řada příležitostí  k návázání osobních kontaktů s reprezentanty největších touroperátorů ze světa.

CGAT vyzývá  odbornou i širokou veřejnost, stejně tak jako mediální subjekty, k aktivní i  pasivní účasti na konferenci, která posílí stabilitu českého golfového prostředí v očích zahraničních  odborníků a tour-operátorů a tím významně dopomůže k rozvoji cestovního ruchu na našem území.

Detailní informace najdete na   www.cgta.cz/imyc

Více o IAGTO: www.iagto.com
IAGTO je celosvětová obchodní organizace zaměřená na golfový tourismus. Založená v roce 1997 dnes cca 1500 členů, kteří vyvíjejí aktivity v 80 zemích. Výrazným způsobem ovlivňuje dění v tomto oboru turistického průmyslu.

Více o CGTA:  www.cgta.cz
GGTA je otevřené občanské sdružení, jehož cílem je podpora zahraniční golfové turistiky do ČR. Vítanými členy asociace jsou všechny subjekty, fyzické i právnické osoby, které chtějí přispět k rozvoji golfové turistiky a které mají zájem na rozšíření tohoto segmentu trhu participovat. Budou jimi jistě golfová hřiště, cestovní kanceláře, cestovní agentury, hotely, restaurace, dopravní agentury, letecké společnosti a další.
V současné době sdružuje 30 tuzemských subjektů zapojených do golfového incomingu.

Kontakt:  sl. Veronika Vávrová, email: secretary@cgta.cz